godlo

 logosp4 3     godlo

Zwycięstwo w konkursie „Dzieciaki do Rakiet” stało się faktem!

W czwartek, 14 marca 2019r. miało miejsce wyjątkowe wydarzenie, które było finałem zmagań w konkursie ogłoszonym przez BGŻ BNP Paribas z cyklu „Dzieciaki do Rakiet”. Głównym celem akcji była promocja nauki gry w tenisa i aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży.

Film przygotowany przez uczniów i nauczycieli z naszej szkoły został nagrodzony przez komisję konkursową, która wybrała najlepsze prezentacje spośród 600, które wpłynęły na tegoroczny konkurs. Krótki wideoclip o przewrotnym tytule „Ćwicz kobito” był wspólnym projektem pani Bernadety Kubicy – Pinkowskiej i pana Krzysztofa Gembały, którzy zainspirowali swoich uczniów do działania.

W taki oto sposób, Szkoła Podstawowa nr 4 w Lublińcu wzbogaciła się o sprzęt do nauki gry w tenisa o wartości 3000zł, a nauczyciele wychowania-fizycznego mogli, dzięki temu, uczestniczyć w profesjonalnym szkoleniu w Warszawie przeprowadzonym przez instruktorów Polskiego Związku Tenisowego. Cieszymy się, że elementy gry w tenisa będą pojawiać się cyklicznie na zajęciach wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 4 w Lublińcu!

Serdecznie dziękujemy Pani Sylwii Zaborowskiej-Puzoń za rozbudzenie w nas motywacji do działania i za wsparcie przy realizacji tego projektu!

(Kliknij na zdjęcie, aby zobaczyć więcej)

Na skróty