godlo

 logosp4 3     godlo

Nr Imię i nazwisko ucznia / zespół Klasa Nazwa konkursu Nauczyciel
1 Nina Kolasa - laureatka
3 b
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
 I. Czudaj
2 Michał Flak - laureat 3 b  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii  D. Gambuś
3 Nina Kolasa - finalistka 3 b  Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii  J. Klimanek
4
Mateusz Lendzion
2 d
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
Etap rejonowy
 I. Czudaj
5
Weronika Bensz
3 c
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii
Etap rejonowy
 J. Klimanek
6
Nina Kolasa
Bartłomiej Waliszko
3 b
2 d
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
Etap rejonowy
 A. Klose
7
Liliana Potempa
3 a
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego
Etap rejonowy
 J. Cieślak
 8 
I miejsce w powiecie
drużyna dziewcząt i drużyna chłopców
 
Sztafetowe Biegi Przełajowe 
 A. Pietrzik
 B. Kubica-Pinkowska

9

I miejsce w rejonie tarnogórsko-lublinieckim
drużyna chłopców
 
 Sztafetowe Biegi Przełajowe
 

10

Julia Doleżych - I miejsce
Julia Osiadacz - wyróżnienie
3 b
2 a
 Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Tadeusza Różewicza
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu (30.10.2014)
 B. Szuster 
 C. Wyrwa

11

 Julia Doleżych - III miejsce
3 b 
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu
 B. Szuster
12
 Julia Osiadacz - I miejsce
 Nina Kolasa - II miejsce
 Gimnazjum nr 1 (drużyna: A. Michalski, J. Osiadacz, N. Kolasa) - I miejsce
2 a
3 b
 
X Powiatowy Konkurs Matematyczno - Bankowy
Gimnazjum w Pawonkowie 
 E. Brol
 I. Czudaj
 
13
 Mateusz Urbańczyk - II miejsce
3 a 
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Dokonaniach prof. Zbigniewa Religi
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu
 J. Klimanek
14  Hanna Szymańska - II miejsce 2 b Etap rejonowy XXIII Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia  J. Klimanek 
15

 Julia Kazuch - II miejsce

1 d

I Powiatowy Jesienny Festiwal Poezji Śpiewanej "Dziwny jest ten świat" - kategoria szkoły gimnazjalne 
Zespół Szkół Zawodoych w Lublińcu

 K. Gembała

16
 I miejsce ex aequo
 Julia Doleżych i  Barbara Kowol
 
3 b
Powiatowy Konkurs Recytatorski w ramach obchodów Dni Mickiewiczowskich 2014
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu (15.12.2014)
 B. Szuster
17

 I miejsce w powiecie

 

Halowa Piłka Nożna Chłopców 

 R. Wieczorek

18
 Ewa Kaczorowska - I miejsce
 Piotr Stępień - II miejsce
1 c
2 a
 Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mckiewicza w ramach obchodów Dni Mickiewiczowskich 2014
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu (15.12.2014)
 C. Wyrwa
19

 Praca zbiorowa (koło plastyczne) - II miejsce

 
Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
kategoria II - gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, dorośli
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Lublińcu 
 A. Rzepecka
20

 Wyróżnienia zdobyli:

 Michał Flak (najwyższy wynik w szkole)
 Mateusz Urbańczyk
 
3 b
3 a

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny "Geo-Planeta" 

 D. Gambuś

21

 Julia Osiadacz - III miejsce

2 a

I Powiatowy Konkurs Dla Gimnazjalistów "Matematyka w biznesie"
Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu

 E. Brol

22
 Bartłomiej Waliszko - II miejsce
 Weronika Paruzel - III miejsce

2 d

VII Powiatowy Konkurs z Fizyki i Astronomii
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu

 A. Klose

23

 Nina Kolasa - III miejsce

3 b
IV Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z Elementami Ekologii
Gimnazjum nr 2 w Lublińcu 
 J. Klimanek
24

 I miejsce w powiecie

 

 Powiatowe zawody w piłce ręcznej chłopców

 R. Wieczorek
25  Michał Flak - II miejsce 3 b
VIII Powiatowy Konkurs  Przyrodniczy dla Gimnazjalistów
Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu
 J. Klimanek
 D. Gambuś
 A. Klose
 I. Chmiel
26  I miejsce w powiecie

G1

X Forum Samorządów Uczniowskich
Liceum Ogólnokształcące w Psarach 
 
27
 III miejsce
 (I miejsce w turnieju miejskim)

G1

Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
 W. Kolasa
28
 Nina Kolasa - II miejsce
 Julia Osiadacz - III miejsce
3 b
2 a
XVI Konkurs Matematyczny
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach
 I. Czudaj
 E. Brol
29
 Julia Osiadacz - wyróżnienie
 Aleksander Michalski - wyróżnienie
2 a
2 c

Konkurs Matematyczny "KANGUR" 

 E. Brol
 I. Czudaj
30 Michał Flak - wynik bardzo dobry
Mateusz Urbańczyk - wyróżnienie
Łukasz Ledwon - wyróżnienie
Hanna Adameczek - wyróżnienie
3 b
3 a
3 a
3 a

Ogólnopolski Konkurs Geo-Planeta Plus

 D. Gambuś
31

Ewa Kaczorowska - III miejsce

1 c 

Rejonowy Konkurs Historyczny „Konstytucja 3 Maja. Panowanie Stanisława Augusta Poniatowskiego” 

 S. Kanclerz
32
 Finaliści konkursu:
 Julia Maroń
 Bartosz Lewke
  
1 b
1 a

Wojewódzki Konkurs Historyczno – Literacki „Prawda i kłamstwo o Katyniu”

 S. Kanclerz
33

 Zespół OCH - III miejsce

G1

VIII Ogólnopolski Festiwal Piosenki Żołnierskiej "Czym dla wojska jest piosenka"
Klub Jednostki Wojskowej Komandosów w Lublińcu 

 K. Gembała

34

 Mateusz Urbańczyk - I miejsce

3 a

Wielki Lubliniecki Quiz Samorządowy 

 
35
 Nina Kolasa - II miejsce
 Gimnazjum nr 1 (drużyna) - III miejsce

3 b

VII Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie 
 
36

 Michał Flak - mistrz języka angielskiego

3 b

Dni Językowe 2015
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
 
37  Nina Kolasa - III miejsce 3 b 
 V Powiatowy Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Szkoły
Zespół Szkół nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu
 I. Czudaj
38  Drużynowe Mistrzostwo Polski w Badmintonie
 Agnieszka Foryta
 Hanna Szymańska
 
2a
2b
Ogólnopolska Gimnazjada w Badmintonie dziewcząt i chłopców
Białystok 
 R. Wieczorek
39
 I miejsce - drużyna Gimnazjum nr 1
  Dni Lublińca 2015 - "Bitwa szkół"  
40
  Piotr Stępień - II miejsce
2 a
X Powiatowy konkurs Literacki "TWÓJ TALENT - SZANSĄ NA LEPSZY ŚWIAT"
Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie
 C. Wyrwa

Na skróty