godlo

 logosp4 3     godlo

Nr Imię i nazwisko ucznia / zespół Klasa Nazwa konkursu Nauczyciel
1
 Kinga Ledwoń - finalistka
3 c

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

 I. Chmiel

2
I miejsce w rejonie tarnogórsko-lublinieckim: drużyna chłopców
II miejsce - drużyna dziewcząt
 

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Sztafetowe biegi przełajowe

 A. Pietrzik

 B. Kubica - Pinkowska

3 III miejsce w finale wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej - drużyna chłopców  

Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Sztafetowe biegi przełajowe

 A. Pietrzik
4

I miejsce - Julia Sojka

II miejsce - Emilia Christof, Kinga Wilczek

3 c

3 a, 8 a

VIII Międzynarodowy Konkurs Artystyczny „Ars Astronomica”
Stowarzyszenie Astronomia Nova
 A. Dymarek
5

Karol Kubica - Mistrz klas IV

Maksymilian Lubosz - IV miejsce w kat. klas V

4 b

5 a

Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego 2018
Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu
 I. Czudaj
6
Agnieszka Marcinkowska - Mistrz kaligrafii klas VII-VIII
Przemysław Białas - wyróżnienie
8 a
5 a
Śląski Konkurs Kaligraficzny "Niepodległa"
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu
 C. Wyrwa
 E. Prandzioch
7
Laureaci II stopnia eliminacji rejonowych:
Wiktoria Doleżych
Amelia Augustyn
Jakub Olszewski
 
3 d
5 a
5 a
Regionalny Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji Patriotycznej
"Polsko, Ojczyzno moja ..."
GCKiJ w Kochanowicach
 B. Szuster
 E. Prandzioch
 C. Wyrwa
8
Wyróżnienie:
Marta Pinkowska
Radosław Wilk
 
4 a
5 a
VI Dyktando Niepodległościowe "Po polsku o historii"
etap wojewódzki
Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu
 C. Wyrwa
 E. Prandzioch
9
Aleksandra Gordzielik - III miejsce
Anna Gordzielik - IV miejsce
8 a
3 a
 Etap rejonowy XXVII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK  J. Klimanek
10
Aleksandra Gordzielik - II miejsce
Jakub Olszewski - III miejsce
8 a
3 a
Powiatowy Konkurs Recytatorski
w kat. szkół podstawowych i gimnazjalnych
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
 C. Wyrwa
11
Dawid Kompała - I miejsce
Ewa Jędryka - III miejsce
7 a
7 b
VI Powiatowy Konkurs Krajoznawczy pt. "Znam Lubliniec i okolice"
Koło Terenowe PTTK Lubliniec
 D. Gambuś
12
Marta Ogaza - wyróżnienie
Marta Pinkowska - wyróżnienie
2 a
4 a
Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Lublińcu
 
13
Anna Gordzielik - I miejsce
3 a
VIII Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii „Przyjaciele ziemi”
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lublińcu
 J. Klimanek
14
Zuzanna Michałek - finalistka
3 e
X edycja Wojewódzkiego Konkursu "Prawda i kłamstwo o Katyniu"  E. Prandzioch
15
Bartłomiej Szulc
Szymon Figlak    - finaliści
3 c
IX Wojewódzki Konkurs Informatyczny CHIPSET
Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie
 E. Brol
16
Zuzanna Zgoda i Szymon Janik - III miejsce
5 a
Konkurs Wiedzy Ekologicznej
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, ośrodek edukacyjny w Kalinie
 J. Klimanek
 D. Gambuś
17
Hanna Warwas - wicemistrz
Marta Huras - wyróżnienie
Hanna Dyczkowska - wyróżnienie
4 a
8 a
8 a
Powiatowy Konkurs Ortograficzny
dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów
 C. Wyrwa
18
Hanna Warwas - I miejsce
Karolina Górecka - II miejsce
Radosław Wilk - wyróżnienie
Aleksandra Tarara - wyróżnienie
Marta Huras - II miejsce
Wojciech Kucharski - wyróżnienie
4 a
5 a
5 a
7
8 a
8 a
Miejski Konkurs Ortograficzny dla Uczniów Szkół Podstawowych
 C. Wyrwa
 E. Prandzioch
 E. Prandzioch
 B. Szuster
 C. Wyrwa
 C. Wyrwa
19
Aleksandra Gordzielik
Wiktoria Anioł
   udział w półfinale konkursu
8 a
8 a
V Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
"W Kręgu Poezji i Prozy Lagrowej Więźniarek KL Ravensbrück" pod patronatem MEN
 C. Wyrwa
20
Hanna Warwas - I miejsce  (kat. klas czwartych)
Marta Pinkowska - II miejsce   (kat. klas czwartych)
Marta Huras - wyróżnienie
4 a
4 a
8 a
XXIII Turniej Ortograficzny Miast Olesno - Lubliniec
dla uczniów szkół podstawowych
 C. Wyrwa
21
Amelia Augustyn - II miejsce
Mateusz Sojka - III miejsce
5 a
2 b
Rejonowy Konkurs dla Szkoł Podstawowych "Mały Ratownik"
Miejski Dom Kultury w Lublińcu
 J. Klimanek
 A. Migoń
22
Zespół w składzie:
Wiktora Anioł, Hanna Dyczkowska, Aleksandra Gordzielik, Wojciech Kucharski i Paweł Rapacz
finaliści konkursu (IV miejsce)
8 a
Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Chorwacji
 D. Gambuś
23
Aleksandra Gordzielik
Wojciech Kucharski
II miejsce
 8 a
II Powiatowy Konkurs Nauk Ścisłych
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
I. Chmiel
D. Gambuś
J. Klimanek
A. Dymarek
E. Brol
24
I miejsce drużyny
Anna Gordzielik - I miejsce indywidualnie
Kinga Ledwoń
Jakub Bienek
3 a
3 c
3 c
X Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie 
I. Chmiel
D. Gambuś
J. Klimanek
A. Dymarek
E. Brol
K. Łukawska-Pasternak
25
Orzełek Radosław - wynik bardzo dobry
Śliwa Przemysław - wyróżnienie
Kryściak Sebastian - wyróżnienie
Dąbek Cezary - wyróżnienie
Sosnowski Szymon - wyróżnienie
4 b
4 b
5 b
3 a
3 a
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
 I. Czudaj
 K. Łukawska-Pasternak
26
Jakub Olszewski - II miejsce
3 a
XIX Konkurs Regionalny Poezji, Gwary i Piosenki Śląskiej
"Lubi mi się tu ... mieszkać'' dla szkół podstawowych; kat. recytacja
 C. Wyrwa
27 Agata Malinowska - wyróżnienie 3 a
Ogólnopolski Konkurs "Z kaligrafią na co dzień..."
Centrum Edukacji Humanistycznej w Warszawie
 C. Wyrwa
28 Bartosz Grus - wyróżnienie 3 b
KRAJOBRAZ I PRZYRODA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO - konkurs fotograficzny
Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, oddział w Kalinie.
 D. Gambuś

Na skróty