godlo

 logosp4 3     godlo

Rok szkolny 2016/2017

Nr Imię i nazwisko ucznia / zespół Klasa Nazwa konkursu Nauczyciel
1
 Ewa Kaczorowska
3 c
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
Etap rejonowy
C. Wyrwa
2
 Maja Soja - I miejsce
 Dagmnra Brzezina - wyróżnienie
1 a
1 e
Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu
C. Wyrwa
E. Prandzioch
3
 Ewa Kaczorowska - I miejsce
 Maja Soja - III miejsce
 
3 c
1 a
 
Konkurs wiedzy o życiu i twórczości Adama Mickiewicza - kategoria gimnazjum
Konkurs recytatorski poezji Adama Mickiewicza
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
C. Wyrwa
4  Ewa Kaczorowska - I miejsce
3 c II Wojewódzki Konkurs Multimedialny „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni bohaterowie”  K. Mika
5

 Martyna Widuch - III miejsce

3 c
Powiatowy Konkurs Historyczno - Krajoznawczy
"Lubi mi się tu być" - Nasze Ulice i Ich Patroni
Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu
K. Mika
6  Maja Soja - uczestniczka półfinału 1 a
III Ogółnopolski Konkurs Recytatorski "W Kręgu Poezji i Prozy Lagrowej Więźniarek KL Ravensbrück"
Katowice
C. Wyrwa
7  Michał Janik - wyróżnienie 3 c VI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii „Przyjaciele Ziemi”
Gimnazjum nr 2 w Lublińcu
J. Klimanek
8  Zuzanna Lesik - III miejsce 3 a
Etap okręgowy XXV edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia
Katowice
J. Klimanek 
9  Ewa Kaczorowska - finalistka 3 c
VI edycja Konkursu Matematycznego MATMIX
XL Liceum Ogólnokształcące w Warszawie
E. Brol
10  Maja Soja - I miejsce 1 a
 XXIX Regionalne Spotkania Recytatorskie "Wrażliwość na słowa"; etap powiatowy (kat. recytacja)
MDK w Lublińcu
C. Wyrwa
11  Julia Kazuch 3 d  XXIX Regionalne Spotkania Recytatorskie "Wrażliwość na słowa"; etap powiatowy (kat. "wywiedzione ze słowa")
MDK w Lublińcu
E. Prandzioch
12
 Maja Soja - I miejsce
 Julia Kazuch - II miejsce
1 a
3 d
 Powiatowy Konkurs Recytatorski "Echa dzieciństwa"
C. Wyrwa
E. Prandzioch
13  Jacek Famuła, Michał Janik i Krystian Koralewicz - III miejsce 3 c
 II Powiatowy Turniej Farmaceutyczny - „Ciało człowieka bez tajemnic”
Zespół Szkół Chemiczno - Medycznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach
J. Klimanek
14  Maja Soja - laureatka 1 a
XXIX Regionalne Spotkania Recytatorskie "Wrażliwość na słowa"
(kat. recytacja), 27 kwietnia 2017 Częstochowa
C. Wyrwa
15
 Martyna Najgebauer - II miejsce
 Anna Gordzielik - III miejsce
1 a
Powiatowy Konkurs Literacki pt. "Czytanie to najlepszy sposób uczenia się" - twórczość Brandona Mull'a
Szkoła Podstawowa i Gminny Ośrodek Kultury w Tworogu
C. Wyrwa
16  Szymon Sosnowski - wyróżnienie
1 a  Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"  K. Łukawska-Pasternak
17        
18
 Kacper Wieczorek, Michał Janik i Krystian Koralewicz - I miejsce drużynowo
 Michał Janik - II miejsce
 Kacper Wieczorek - III miejsce

3 c

2 b

VIII Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie
 
19  Jacek Famuła - bardzo dobry wynik (złoty dyplom) 3 c Ogólnopolski Konkurs Chemiczny "Alchemik"  I. Chmiel

Na skróty