godlo

 logosp4 3     godlo

Rok szkolny 2015/2016

Nr Imię i nazwisko ucznia / zespół Klasa Nazwa konkursu Nauczyciel
1
 Aleksander Michalski - laureat
3 c
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki
 A. Klose
2
 Mateusz Lendzion - laureat
3 d
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii
 I. Chmiel
3
I miejsce w powiecie drużyna dziewcząt
II miejsce drużyna chłopców
 
Sztafetowe Biegi Przełajowe
 A. Pietrzik
 B. Kubica-Pinkowska

4

Jacek Famuła - I wyróżnienie (nagród nie przyznano)
2 c
Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Stanisława Barańczaka wramach XVII Regionalnych Dni Kultury Chrześcijańskiej w Kochanowicach
Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach
 C. Wyrwa
5
 Magdalena Świtała - II miejsce
 
Etap rejonowy XXIV edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia 
 J. Klimanek
6
 Ewa Kaczorowska - II miejsce
2 c
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Adama Mickiewicza w ramach obchodów Dni Mickiewiczowskich 2015
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
 C. Wyrwa
7
 Julia Kazuch - wyróżnienie
2 d
Powiatowy Konkurs Recytatorski w ramach obchodów Dni Mickiewiczowskich 2015
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
 E. Prandzioch
8
 I miejsce
 Mateusz Lendzion
 Aleksander Michalski
3 d
3 c
II Powiatowy Konkurs Dla Gimnazjalistów "Matematyka w biznesie"
Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu
 I. Czudaj
9
 Ewa Kaczorowska - wyróżnienie
2 c
I Wojewódzki Konkurs Multimedialny „Żołnierze Wyklęci. Niezłomni bohaterowie”
 S. Kanclerz
10  Emilia Krawczyk - tytuł Mistrza Ortografii 1 b
XIII Powiatowy Konkurs Ortograficzny dla uczniów gimnazjów o Puchar Starosty Powiatu Lublinieckiego
Gimnazjum nr 1 w Lublińcu
 B. Szuster
11  Mateusz Lendzion - III miejsce 3 d
V Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii „Przyjaciele Ziemi"
Gimnazjum nr 2 w Lublińcu
 J. Klimanek
12  Błżej Pyka - I miejsce 3 b
X Powiatowy Konkurs "Sudoku w Lublińcu"
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu
 K. Łukawska-Pasternak
13  Aleksander Michalski - II miejsce 3 c
IX Powiatowy Konkurs Przyrodniczy
Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu
 nauczyciele przedmiotów przyrodniczych
14
I miejsce
Bartłomiej Waliszko          
Aleksander Michalski
III miejsce
Weronika Paruzel                  
Mateusz Lendzion

3 c

 

3 d

I regionalny Konkurs z Fizyki i Astronomii
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
 A. Klose
15  Mateusz Lendzion - I miejsce
 Aleksander Michalski - II miejsce
 3 d
3 c
XI Międzygminny Konkurs Matematyczny
Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Kaletach
 I. Czudaj
16  Julia Kazuch - II miejsce 2 d
Regionalne Spotkania Młodych Recytatorów "Wrażliwość na słowa" kategoria: wywiedzione ze słowa
Miejski Dom Kultury w Lublińcu
 E. Prandzioch
17  Ewa Kaczorowska - III miejsce 2 c
Przedsiębiorczość - Twoją drogą do sukcesu
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
 A. Rzepecka
18  Mateusz Lendzion - laureat
 Aleksander Michalski - laureat
3 d
3 c
XVI Powiatowy Konkurs z Matematyki
Jurajskie Stowarzyszenie Nauczycieli Twórczych
 I. Czudaj
19
 Kacper Wieczorek - wyróżnienie
 Mateusz Lendzion - wyróżnienie
 Aleksander Michalski - wyróżnienie
1 b
3 d
3 c
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
 E. Brol
 I. Czudaj
20
 Zuzanna Lesik - I miejsce
 Aleksander Kopyto - II miejsce
 Jessica Korzonek - III miejsce
2 a
1 c
2 d
VI Międzynarodowy Konkurs Artystyczny
„Ars Astronomica” 
 A. Klose
21
 Magdalena Świtała - II miejsce
 Aleksander Kopyto - III miejsce
3 b
1 c
Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego dla gimnazjalistów
„HAVING FUN WITH THE BIG APPLE”
Zespół Szkół Ogółnokształcąco - Technicznych w Lublińcu
 E. Grobara
 K. Górecka
22
 I miejsce
 Marta Malinowska, Karolina Ledwoń i Magdalena Balwierz
2 c Ogólnopolski konkurs multimedialny „Nasze Nadleśnictwo”
Towarzystwo Przyjaciół Lasu
 I. Chmiel
23
 Kinga Lis - I miejsce
 Aleksander Kopyto - II miejsce
 Katarzyna Kulińska - III miejsce
 
 Powiatowy Konkurs Historyczno - Krajoznawczy
"Lubi mi się tu być" - Naszu Ulice i Ich Patroni
Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu
 S. Kanclerz
24
Drużynowe Mistrzostwo Polski w Badmintonie
 Agnieszka Foryta
 Hanna Szymańska
 
3 a
3 b
Ogólnopolska Gimnazjada w Badmintonie dziewcząt i chłopców
Żyraków koło Dębicy
 R. Wieczorek
25  Udział drużyny w III etapie (finał wojewódzki)   Ogólnopolski turniej piłki nożnej Coca-Cola Cup 2016  R. Wieczorek
26  III miejsce   Półfinał Wojewódzkiej Gimnazjady Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców  R. Wieczorek
27  II miejsce drużynowo
 (I miejsce w turnieju miejskim)
 Weronika Paruzel - I miejsce ind.
 
Powiatowy Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
 W. Kolasa
28  Grand Prix dla Gimnazjum nr 1  
Dni Lublińca 2016 - "Bitwa szkół"
 

Na skróty