godlo

 logosp4 3     godlo

Rok szkolny 2011/2012

1

Anna Kłobus - laureatka

3 e

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

2

Patrycja Wąsik - laureatka

2 a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

3

Patrycja Wąsik - laureatka

2 a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

4

Artur Koczyba - finalista

3 a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki

5

Adam Stec - finalista

3 d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Geografii

6

Karolina Kocielińska

Marzena Bartocha

Anna Kłobus

Karolina Zmorek

Kinga Musiał

3 a

3 c

3 e

2 a

3 a

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego

Etap rejonowy

7

Karolina Siwiaszczyk

Angela Czaja

Piotr Porębski

3 b

3 b

3 c

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Biologii

Etap rejonowy

8

Sylwester Chrzęstek

3 b

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii

Etap rejonowy

9

Adam Stec

3 d

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki

Etap rejonowy

10

Anna Kłobus

3 e

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Chemii

Etap rejonowy

11

Anna Broncel

3 c

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego

Etap rejonowy

12

Natalia Sojka

Weronika Spałek

Sara Łodzińska

3 b

3 d

2 c

Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego

Etap rejonowy

13

Gabriela Kowol - I miejsce

2 d

XIII Regionalny Konkurs Recytatorski Poezji Jana Pawła II

Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach

14

Anna Kłobus - III miejsce

3 e

VI Powiatowy Konkurs Matematyczno - Bankowy

Gimnazjum w Pawonkowie

15

Natalia Anczok - III miejsce

1 c

Powiatowy Konkurs Recytatorski - „ECHA DZIECIŃSTWA”

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Medycznych w Lublińcu

16

Anna Kłobus Patrycja Wąsik

Klaudia Rokosa

wyróżnienia

3 e

2 a

2 a

IV Powiatowego Konkursu z Fizyki i Astronomii

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

KONKURS NA WYKONANIE PREZENTACJI MULTIMEDIALNEJ

17

Gimnazjum nr 1 - VI miejsce

 

Sztafetowe Biegi Przełajowe szkół gimnazjalnych

20.10.2011r. Ruda Śląska

18

Anna Bromer - II miejsce Patrycja Wąsik - III miejsce  Wiktoria Kozłowska - III miejsce

2 a

Regionalny Konkurs Plastyczny na Ozdobę Bożonarodzeniową

Gminne Centrum Kultury i Informacji w Kochanowicach

III grupa wiekowa: 13 do 16 lat

19

Patrycja Wąsik - III miejsce

A. P. - IV miejsce

2 a

2 a

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK etap rejonowy

20

Gabriela Kowol - II miejsce

Joanna Sawczuk - III miejsce

2 d

2 a

Powiatowy Konkurs Recytatorski w ramach Dni Mickiewiczowskich

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

21

Adam Stec - III miejsce (kat. gimnazjum)

3 d

VI Edycja powiatowego konkursu „Sudoku w Lublińcu”

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Medycznych w Lublińcu

22

Anna Broncel - Tytuł Mistrza Ortografii

Marzena Bartocha - II miejsce

Weronika Mazurek - II miejsce

3 c

3 c

1 b

IX Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Dyktando 2012"

Gimnazjum nr 1 w Lublińcu

23

Krzysztof Dombek - I miejsce indywidualnie

Gimnazju nr 1 w Lublińcu - I m. drużynowo

3 a

IV Integracyjny Turniej Tenisa Stołowego

dla uczniów gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych o puchar Starosty Lublinieckiego

24

Anna Kłobus - II miejsce

3 e

I Powiatowy Konkurs Przyrodniczy z elementami ekologii pod hasłem "Przyjaciele Ziemi"

Gimnazjum nr 2 w Lublińcu

25

Gimnazjum nr 1 Lubliniec (w składzie: Patrycja Wąsik, Natalia Sojka, Weronika Spałek) - III miejsce

 

Powiatowe Dni Językowe dla szkół gimnazjalnych

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

KONKURS WIEDZY O KRAJACH NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

26

Anna Broncel, Martyna Wańczyk - II miejsce

Gabriela Kowol - III miejsce

3 c

2 d

Powiatowe Dni Językowe dla szkół gimnazjalnych

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

KONKURS WOKALNY

27

Gimnazjum nr 1 Lubliniec ( w składzie Igor Chmielowski, Piotr Białas, Szymon Spałek – Małolepszy, Patryk Parzyński) - I miejsce

 Gimnazjum nr 1 Lubliniec ( w składzie: Darek Lesz, Katarzyna Kurek i Kamila Szwedzicka) - II miejsce

Gimnazjum nr 1 Lubliniec ( w składzie Wiktoria Ploska, Damian Suchorski i Karolina Siwiaszczyk) - III miejsce

 

Powiatowe Dni Językowe dla szkół gimnazjalnych

Zespół Szkół Nr 1 im. Adama Mickiewicza w Lublińcu

KONKURS MULTIMEDIALNY ZWYCZAJE I ŚWIĘTA KRAJÓW NIEMIECKO- i ANGLOJĘZYCZNYCH

28

Natalia Anczok - wyróżnienie

Artur Koczyba - wyróżnienie

1 c

3 a

Konkurs matematyczny KANGUR 2012

29

Wiktoria Benk - III miejsce

2 a

IV Turniej Jednego Wiersza

Biblioteka w Krupskim Młynie

30

Martyna Wańczyk - II miejsce

3 c

XIV Lubliniecka Wiosna Kulturalna

Wokaliści - Gimnazjum

Miejski Dom Kultury w Lublińcu

31

kat. prezentacja multimedialna:

Agata Gutmańska i Wiktoria Ploska - I miejsce

konkurs dwujęzyczny:

Daniel Wydmuch i Katarzyna Szleper I miejsce

2 b

1 b

Szkolny Konkurs z okazji Dnia Europy

32

Gimnazjum nr 1 - III miejsce

 

VIII GIMNAZJADA W SPORTACH HALOWYCH W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Śląski Szkolny Związek Sportowy

33

Gimnazjum nr 1 - IV miejsce

wyniki indywidualne:

Jędrzej Wachowski - IV miejsce

Piotr Białas - XIII miejsce

 

Gimnazjada 2012 - Badminton

Śląski Szkolny Związek Sportowy

34

Samorząd Gimnazjum - III miejsce

Julia Kubica - III miejsce; konkurs fotograficzny

Justyna Dyla - wyróżnienie; konkurs plastyczny

3 d

3 b

VII Forum Samorządów Uczniowskich Gimnazjów i SzkółPonadgimnazjalnych Powiatu Lublinieckiego 2012

Gimnazjum w Woźnikach

35

Aleksandra Janas - III miejsce

Gimnazjum nr 1 - III miejsce

3 c

XI edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Mój szkolny kolega z Misji”

36

Artur Koczyba - I miejsce

Adam Stec - V miejsce

Dawid Pawelec - VII miejsce

3 a

3 d

3 d

II Konkurs Matematyczny o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół nr 1 imienia Adama Mickiewicza w Lublińcu

37

Sylwester Chrzęstek - laureat

A. M. - wyróżnienie

3 b

3 e

„Polska Piastów”

Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

38

Karolina Siwiaszczyk - III miejsce

3 b

"Co w trawie piszczy" - konkurs plastyczny

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego

39

Gimnazjum nr 1 - 18 miejsce

 

Nasze gimnazjum zostało sklasyfikowane na bardzo wysokim 18 miejscu w klasyfikacji szkół gimnazjalnych, prowadzonej przez Śląski Szkolny Związek Sportowy. To efekt całorocznego udziału w turniejach i zawodach sportowych oraz zajmowania odpowiednio wysokich lokat. W tym rankingu łącznie sklasyfikowano 211 szkół.