godlo

 logosp4 3     godlo

Rok szkolny 2017/2018

Nr Imię i nazwisko ucznia / zespół Klasa Nazwa konkursu Nauczyciel
1
Wiktor Małysa - laureat
3 c Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego P. Górecki
2
Aleksander Kopyto - finalista
3 c Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego K. Górecka
3
Klara Piosek - finalistka
3 c Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Niemieckiego J. Cieślak
4
Marta Huras - finalistka
7 a Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego C. Wyrwa
5
Wojciech Kucharski - etap rejonowy
7 a Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego C. Wyrwa
6
Wiktor Małysa - etap rejonowy
3 c Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Matematyki I. Czudaj
7
Kacper Wieczorek
Wiktor Małysa         - etap rejonowy
Aleksander Kopyto
3 b
3 c
3 c
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Fizyki A. Klose
8
I miejsce w rejonie tarnogórsko-lublinieckim
drużyna dziewcząt i chłopców
  Sztafetowe Biegi Przełajowe A. Pietrzik
B. Kubica-Pinkowska
9
I miejsce - uczniowie klas IV (koło recytatorskie)
II miejsce - uczniowie klas gimnazjalnych
 
Konkurs na etiudę patriotyczną
organizowany przez Fundację "Wspieram cicho i skutecznie"
E. Prandzioch
K. Mika
10
Aleksandra Gordzielik - III miejsce
Dagmara Brzezina - III miejsce
7 a
2 e
Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Lublińcu
C. Wyrwa
E. Prandzioch
11  Aleksander Kopyto - I miejsce 3 c
III Powiatowy Konkurs Historyczno-Krajoznawczy "Lubi mi się tu być - nasze ulice i ich patroni"
Kategoria klas VII SP i II - III G
Zespół Szkół im. św. Edyty Stein KSW w Lublińcu
K. Mika
12
Jakub Olszewski - II miejsce
Izabela Kniejska - wyróżnienie
2 a
2 d
Powiatowy Konkurs Recytatorski w ramach "Dni Mickiewiczowskich"
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
B. Szuster
C. Wyrwa
13 Anna Gordzielik - III miejsce 2 a Etap rejonowy XXVI edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia  J. Klimanek
14 Martyna Najgebauer - II miejsce 2 a Ogólnopolski Konkurs Matematyczno – Plastyczny
„Od 1 do ∞ … czyli jeden wynik w nieskończonej ilości zadań”
Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki

K. Łukawska-Pasternak

15 Kamil Zając - I miejsce 7 a
Powiatowy Konkurs Historyczno - Artystyczny "Irena Sendlerowa i jej czasy"
Szkoła Podstawowa nr 1 w Lublińcu
K. Mika
16
Aleksander Kopyto
Bartłomiej Szulc             - finaliści
3 c
2 c
VIII Wojewódzki Konkurs Informatyczny CHIPSET
Techniczne Zakłady Naukowe w Częstochowie
E. Brol
17
Aleksandra Gordzielik
Wiktoria Anioł                - półfinalistki
7 a
7 a
 IV Ogólnopolski Konkurs Recytatorski
"W kręgu poezji i prozy lagrowej"
IPN w Katowicach
C. Wyrwa
18
Wojciech Kucharski - II miejsce
Marta Huras - III miejsce
                                 - kategoria klas VII
Radosław Wilk - wyróżnienie
                                 - kategoria klas IV
7 a
7 a
 
4 a
 
Miejski Konkurs Ortograficzny dla uczniów szkół podstawowych Lubliniec 2018
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
C. Wyrwa
C. Wyrwa
 
E. Prandzioch
19
Wiktor Małysa - II miejsce
Kacper Wieczorek - III miejsce
3 c
3 b
XI Powiatowy Konkurs Przyrodniczy dla Gimnazjalistów
Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu
I. Chmiel
D. Gambuś
J. Klimanek
A. Klose
20 Aleksandra Zberek - I miejsce; kategoria klasy IV-VII 7 a
 XI Konkurs Plastyczny na Świąteczną Pisankę Wielkanocną
MDK w Lublińcu
A. Rzepecka
21 I miejsce drużyny   Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Szkół Podstawowych J. Wachowski
22 Aleksandra Gordzielik - III miejsce 7 a
XXX Regionalne Spotkania Recytatorskie "Wrażliwość na słowa"
etap powiatowy (kat. recytacja)
MDK w Lublińcu
C. Wyrwa
23
Zuzanna Zgoda - I miejsce
Zuzanna Bensz - wyróżnienie
4 a
Międzyszkolny Powiatowy Konkurs Plastyczny "Czytam bo lubię"
Biblioteka w Szkole Podstawowej nr 3 w Lublińcu
B. Koloch
24 Aleksandra Gordzielik i Wojciech Kucharski - II miejsce 7 a
I Powiatowy Konkurs Nauk Ścisłych
Szkoła Podstawowa nr 3 w Lublińcu
I. Chmiel
D. Gambuś
J. Klimanek
A. Klose
E. Brol
25
Zuzanna Zgoda - wyróżnienie
Szymon Sosnowski - wyróżnienie
4 a
2 a
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR"
I. Czudaj
K. Łukawska-Pasternak
26
Aleksander Kopyto i Wiktor Małysa - I miejsce
Kacper Wieczorek i Kajetan Jureczko - III miejsce
Anna Gordzielik i Cezary Dąbek - IV miejsce
3 c
3 b
2 a
Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny z Fizyki i Informatyki
ZS nr 1 im. A. Mickiewicza w Lublińcu
A. Klose
27 I miejsce  
I Przegląd Piosenki Młodzieżowej „Życie jest piękne, bo…”
Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Janiny Garści w Lublińcu
K. Gembała
28
Aleksander Kopyto
Wiktor Małysa
Kacper Wieczorek
III miejsce drużynowo
3 c
3 c
3 b
IX Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy
Zespół Placówek Oświatowych w Boronowie 
I. Chmiel
D. Gambuś
J. Klimanek
A. Klose
I. Czudaj
K. Łukawska-Pasternak
29 I miejsce drużyny  
Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora
Zespołu Szkół Zawodowych w Lublińcu
P. Bogacki
30 Martyna Chałat - III miejsce 7 a
III edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno-Fotograficznego „Matematyka Migawką Uchwycona”
Szkoła Podstawowa nr 41 w Rudzie Śląskiej
E. Brol
31 Bartłomiej Szulc - III miejsce 2 c V Ogólnopolski Konkurs Informatyczny InfoSukces
Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki Politechniki Łódzkiej
E. Brol