godlo

 logosp4 3     godlo

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK

alchemikW tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK 2020 brało udział 12 uczniów naszej szkoły z klas siódmych i ósmych. Najlepszym okazał się Marcin Zug z kl. 8B, który otrzymuje dyplom za bardzo dobry wynik i nagrodę książkową. Organizatorzy konkursu wyróżnili również Maksymiliana Balwierza z kl. 8A. Gratulujemy wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom rywalizacji poszerzenia wiedzy i umiejętności chemicznych.

Ilona Chmiel

alchemikW tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Chemicznego ALCHEMIK 2020 brało udział 12 uczniów naszej szkoły z klas siódmych i ósmych. Najlepszym okazał się Marcin Zug z kl. 8B, który otrzymuje dyplom za bardzo dobry wynik i nagrodę książkową. Organizatorzy konkursu wyróżnili również Maksymiliana Balwierza z kl. 8A. Gratulujemy wyróżnionym oraz wszystkim uczestnikom rywalizacji poszerzenia wiedzy i umiejętności chemicznych.

Ilona Chmiel

Na skróty