godlo

 logosp4 3     godlo

Sukces sportowy uczniów SP4 w piłce ręcznej!

sport recznaPandemia skomplikowała wiele dziedzin życia w naszym kraju. Pewnie wielu z nas tęskni za szkołą, za sportem i zwyczajnym życiem. Z dużą radością przyjęliśmy informację o sukcesie naszych szczypiornistów. Klub Sportowy Tajfun zakończył sezon, przerwany, jak we wszystkich innych dyscyplinach sportowych, na 5 - najwyższym w swojej historii miejscu w lidze. Satysfakcja tym większa, że aż 6 zawodników tej drużyny, to uczniowie naszej szkoły. Franciszek Bieńko, Błażej Grzyczok, Krzysztof Kuboś, Igor Moczulski, Milan Rybka i Marcin Zug to zawodnicy Tajfuna, którzy reprezentowali klub w tegorocznych rozgrywkach. Gratulujemy naszym uczniom dobrego wyniku, gratulujemy trenerom i mamy nadzieję, że w kolejnych latach współpraca szkoła - klub, będzie nadal układała się pozytywnie, co da szanse na kolejne sportowe sukcesy młodym lublinieckim sportowcom. A naszym młodym szczypiornistom, którym życzymy wielu sportowych przygód przypominamy, że na początku nikt nie gwarantuje sukcesu, ale bez początku sukcesu nie będzie na pewno.

Nauczyciele wychowania fizycznego

sport recznaPandemia skomplikowała wiele dziedzin życia w naszym kraju. Pewnie wielu z nas tęskni za szkołą, za sportem i zwyczajnym życiem. Z dużą radością przyjęliśmy informację o sukcesie naszych szczypiornistów. Klub Sportowy Tajfun zakończył sezon, przerwany, jak we wszystkich innych dyscyplinach sportowych, na 5 - najwyższym w swojej historii miejscu w lidze. Satysfakcja tym większa, że aż 6 zawodników tej drużyny, to uczniowie naszej szkoły. Franciszek Bieńko, Błażej Grzyczok, Krzysztof Kuboś, Igor Moczulski, Milan Rybka i Marcin Zug to zawodnicy Tajfuna, którzy reprezentowali klub w tegorocznych rozgrywkach. Gratulujemy naszym uczniom dobrego wyniku, gratulujemy trenerom i mamy nadzieję, że w kolejnych latach współpraca szkoła - klub, będzie nadal układała się pozytywnie, co da szanse na kolejne sportowe sukcesy młodym lublinieckim sportowcom. A naszym młodym szczypiornistom, którym życzymy wielu sportowych przygód przypominamy, że na początku nikt nie gwarantuje sukcesu, ale bez początku sukcesu nie będzie na pewno.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Na skróty