godlo

 logosp4 3     godlo

Niespodzianka Samorządu Uczniowskiego

 sudlanaucz
Przedstawiamy efekty niespodzianki dla nauczycieli zorganizowanej przez samorząd uczniowski. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły, zarówno z klas młodszych jak i starszych. Mamy nadzieję, że wszyscy są zdrowi i pełni optymizmu. Przesyłamy na ten okres duuuuuużo uśmiechu i serdecznie pozdrawiamy Dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły.
Samorząd Uczniowski
 sudlanaucz
Przedstawiamy efekty niespodzianki dla nauczycieli zorganizowanej przez samorząd uczniowski. Wzięli w niej udział uczniowie naszej szkoły, zarówno z klas młodszych jak i starszych. Mamy nadzieję, że wszyscy są zdrowi i pełni optymizmu. Przesyłamy na ten okres duuuuuużo uśmiechu i serdecznie pozdrawiamy Dyrekcję, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły.
Samorząd Uczniowski

Na skróty