godlo

 logosp4 3     godlo

1000 dobrych uczynków na 100 urodziny

Mamy jeszcze w pamięci Dzień Papieski w naszej szkole. Dzieci poszukiwały wtedy pytań w Grze papieskiej i tańczyły razem „Belgijkę” :) Zbliżają się 100 urodziny naszego Papieża - św. Jana Pawła II. Czas więc przygotować dla niego prezent!
Akcja „1000 dobrych uczynków na 100 urodziny” polega na zebraniu razem naszych dobrych uczynków. Każdy odsyłamy anonimowo podając tylko klasę. Akcję kończymy 15 maja podliczając uczynki. Podamy też liczbę dla każdej klasy i zobaczymy, która ma ich najwięcej.
W SP 4 nigdy pomysłów na dobro nie brakowało, więc mamy nadzieję, że uzbieramy 1000!
Niech szerzy się dobro!

1000uczynkow

 

Mamy jeszcze w pamięci Dzień Papieski w naszej szkole. Dzieci poszukiwały wtedy pytań w Grze papieskiej i tańczyły razem „Belgijkę” :) Zbliżają się 100 urodziny naszego Papieża - św. Jana Pawła II. Czas więc przygotować dla niego prezent!
Akcja „1000 dobrych uczynków na 100 urodziny” polega na zebraniu razem naszych dobrych uczynków. Każdy odsyłamy anonimowo podając tylko klasę. Akcję kończymy 15 maja podliczając uczynki. Podamy też liczbę dla każdej klasy i zobaczymy, która ma ich najwięcej.
W SP 4 nigdy pomysłów na dobro nie brakowało, więc mamy nadzieję, że uzbieramy 1000!
Niech szerzy się dobro!

1000uczynkow

 

Na skróty