godlo

 logosp4 3     godlo

Dziecięce Serduszka Solidarności Międzypokoleniowej

      29 kwietnia obchodzimy Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej. Z tej okazji Nasza Szkoła pragnie przyłączyć się do akcji #DziecięceSerduszkaSolidarnościMiędzypokoleniowej zorganizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Lublińcu :)
      W tym trudnym dla nas czasie, kiedy dzieci mogą pozostać w domu, są dorośli, którzy ciężko pracują narażając swoje zdrowie, a nawet życie... Drodzy Uczniowie SP4 na znak dziecięcej solidarności ze wszystkimi BOHATERAMI udekorujcie okna domów serduszkami w kolorze: białym, niebieskim, zielonym i czerwonym, a następnie prześlijcie fotorelację na naszego szkolnego facebooka :)
      Pokażmy, że jednoczymy się, podziwiamy i... doceniamy.

Ps. Serdecznie dziękujemy Organizatorom akcji za wspaniałą inicjatywę :)

 Koordynator akcji w SP4
Agnieszka Machoń
serduszko1  serduszko2 

      29 kwietnia obchodzimy Europejski Dzień Solidarności Międzypokoleniowej. Z tej okazji Nasza Szkoła pragnie przyłączyć się do akcji #DziecięceSerduszkaSolidarnościMiędzypokoleniowej zorganizowanej przez Miejskie Przedszkole nr 2 w Lublińcu :)
      W tym trudnym dla nas czasie, kiedy dzieci mogą pozostać w domu, są dorośli, którzy ciężko pracują narażając swoje zdrowie, a nawet życie... Drodzy Uczniowie SP4 na znak dziecięcej solidarności ze wszystkimi BOHATERAMI udekorujcie okna domów serduszkami w kolorze: białym, niebieskim, zielonym i czerwonym, a następnie prześlijcie fotorelację na naszego szkolnego facebooka :)
      Pokażmy, że jednoczymy się, podziwiamy i... doceniamy.

Ps. Serdecznie dziękujemy Organizatorom akcji za wspaniałą inicjatywę :)

 Koordynator akcji w SP4
Agnieszka Machoń
serduszko1  serduszko2 

Na skróty