godlo

 logosp4 3     godlo

Informacja 27.04.2020

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ramach projektu Ministerstwa Cyfryzacji "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia na odległość finansowanym z budżetu Unii Europejskiej” oraz przy współudziale finansowym Miasta Lublińca, 6 uczniom naszej szkoły został dziś przekazany do użytkowania wysokiej klasy sprzęt komputerowy do nauki zdalnej zakupiony przez Miasto Lubliniec w ramach tego projektu. Nasi uczniowie korzystać będą z nowoczesnego laptopa, mobilnego dostępu do Internetu, zestawu słuchwek wraz z mikrofonem oraz przenośnego dysku DVD drive. Dzięki takiemu wsparciu od dziś nasi uczniowie będą mogli jeszcze bardziej efektywnie pracować i uczyć się na odległość. Po zakończeniu nauki zdalnej, sprzęt komputerowy wróci do szkoły i będzie wykorzystany do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem technologii IT.
(kliknij na zdjęcie aby zobaczyć więcej)

Katarzyna Górecka

logodoart

{gallery}rsz2019_20/mclaptopy20/{/gallery}

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie!

W ramach projektu Ministerstwa Cyfryzacji "Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia na odległość finansowanym z budżetu Unii Europejskiej” oraz przy współudziale finansowym Miasta Lublińca, 6 uczniom naszej szkoły został dziś przekazany do użytkowania wysokiej klasy sprzęt komputerowy do nauki zdalnej zakupiony przez Miasto Lubliniec w ramach tego projektu. Nasi uczniowie korzystać będą z nowoczesnego laptopa, mobilnego dostępu do Internetu, zestawu słuchwek wraz z mikrofonem oraz przenośnego dysku DVD drive. Dzięki takiemu wsparciu od dziś nasi uczniowie będą mogli jeszcze bardziej efektywnie pracować i uczyć się na odległość. Po zakończeniu nauki zdalnej, sprzęt komputerowy wróci do szkoły i będzie wykorzystany do prowadzenia zajęć z wykorzystaniem technologii IT.
(kliknij na zdjęcie aby zobaczyć więcej)

Katarzyna Górecka

logodoart

Na skróty