godlo

 logosp4 3     godlo

Wyniki Powiatowego Konkursu Historyczno - Krajoznawczego

  5 marca w Szkole Podstawowej im Św. Edyty Stein odbył się finał Powiatowego Konkursu Historyczno - Krajoznawczego ,,Lubi mi się tu być" - nasze ulice i ich patroni. Miło nam poinformować, że w finale naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Franciszek Bryła z kl 5b, Agnieszka Koza z kl 6b, Wiktoria Słota z kl 7b oraz Ewa Jędryka z klasy 8b. Poziom prezentowanych prac był bardzo wysoki i jak twierdziło jury konkursu o wyłonieniu zwycięzcy zadecydowały szczegóły. Wiktoria Słota uczennica klasy 7b zajęła II miejsce natomiast Agnieszka, Ewa oraz Franek otrzymali wyróżnienia. GRATULUJEMY!  :-)
Katarzyna Mika
{gallery}rsz2019_20/konkurs120/{/gallery}  5 marca w Szkole Podstawowej im Św. Edyty Stein odbył się finał Powiatowego Konkursu Historyczno - Krajoznawczego ,,Lubi mi się tu być" - nasze ulice i ich patroni. Miło nam poinformować, że w finale naszą szkołę reprezentowało 4 uczniów: Franciszek Bryła z kl 5b, Agnieszka Koza z kl 6b, Wiktoria Słota z kl 7b oraz Ewa Jędryka z klasy 8b. Poziom prezentowanych prac był bardzo wysoki i jak twierdziło jury konkursu o wyłonieniu zwycięzcy zadecydowały szczegóły. Wiktoria Słota uczennica klasy 7b zajęła II miejsce natomiast Agnieszka, Ewa oraz Franek otrzymali wyróżnienia. GRATULUJEMY!  :-)
Katarzyna Mika

Na skróty