godlo

 logosp4 3     godlo

IX Powiatowy Konkurs Przyrodniczy

konkursekologicznyMiło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły w dniu 26 lutego 2020 r. odnieśli sukces w IX Powiatowym Konkursie Przyrodniczym z elementami ekologii "Przyjaciele Ziemi" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Lublińcu. Uczennica klasy VI a Karolina Górecka zdobyła I miejsce w kategorii klas IV -VI, natomiast uczeń klasy VIII b Kornel Weintritt zajął II miejsce w kategorii klas VII -VIII. Wielkie gratulacje dla naszych uczniów!!! Życzymy Wam dalszych sukcesów!

Danuta Gambuś, Justyna Klimanek

konkursekologicznyMiło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły w dniu 26 lutego 2020 r. odnieśli sukces w IX Powiatowym Konkursie Przyrodniczym z elementami ekologii "Przyjaciele Ziemi" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 2 w Lublińcu. Uczennica klasy VI a Karolina Górecka zdobyła I miejsce w kategorii klas IV -VI, natomiast uczeń klasy VIII b Kornel Weintritt zajął II miejsce w kategorii klas VII -VIII. Wielkie gratulacje dla naszych uczniów!!! Życzymy Wam dalszych sukcesów!

Danuta Gambuś, Justyna Klimanek

Na skróty