godlo

 logosp4 3     godlo

Wielki sukces naszych uczniów

konkurs19 12    10 grudnia 2019 r. odbył się etap rejonowy XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Olimpiada, to konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Rywalizowało między sobą 25 uczestników, którzy musieli wykazać się wiadomościami dotyczącymi zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, zapobiegania chorobom zakaźnym i cywilizacyjnym, problematyki ochrony środowiska naturalnego oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W kategorii szkół podstawowych naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Filip Kasperczyk, który zajął I miejsce, Julia Mostowy, która zajęła II miejsce oraz Julia Chmurak. Filip będzie reprezentował nasz rejon w etapie okręgowym w Katowicach.

Gratulujemy sukcesu i dużej wiedzy z tej tematyki.
J. Klimanek, M. Pospiech

konkurs19 12    10 grudnia 2019 r. odbył się etap rejonowy XXVIII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Olimpiada, to konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Rywalizowało między sobą 25 uczestników, którzy musieli wykazać się wiadomościami dotyczącymi zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, zapobiegania chorobom zakaźnym i cywilizacyjnym, problematyki ochrony środowiska naturalnego oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W kategorii szkół podstawowych naszą szkołę reprezentowało troje uczniów. Filip Kasperczyk, który zajął I miejsce, Julia Mostowy, która zajęła II miejsce oraz Julia Chmurak. Filip będzie reprezentował nasz rejon w etapie okręgowym w Katowicach.

Gratulujemy sukcesu i dużej wiedzy z tej tematyki.
J. Klimanek, M. Pospiech

Na skróty