godlo

 logosp4 3     godlo

Dzień Pluszowego Misia

Wyniki konkursu przeprowadzonego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

W piątek 22.11.19r. w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji został przeprowadzony konkurs . Poniżej przedstawiamy jego wyniki .

W kategorii klas 1-3 wygrała klasa 3b, która przyniosła najwięcej, bo 69 pluszowych misiów. Największego misia przyniosła Zuzia Mroziewicz, miał on 162cm,  najmniejszego zaś przyniósł Staś Koziński - 7cm.

W klasach 5-8 wygrała klasa 5b z ilością 44 pluszaków. Największego misia miała Oliwia Młynek - 108cm, a najmniejszego Pola Białas -3cm.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy słodkie nagrody.

Wyniki konkursu przeprowadzonego z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia

{gallery}rsz2019_20/misie19/{/gallery}W piątek 22.11.19r. w naszej szkole z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji został przeprowadzony konkurs . Poniżej przedstawiamy jego wyniki .

W kategorii klas 1-3 wygrała klasa 3b, która przyniosła najwięcej, bo 69 pluszowych misiów. Największego misia przyniosła Zuzia Mroziewicz, miał on 162cm,  najmniejszego zaś przyniósł Staś Koziński - 7cm.

W klasach 5-8 wygrała klasa 5b z ilością 44 pluszaków. Największego misia miała Oliwia Młynek - 108cm, a najmniejszego Pola Białas -3cm.

Dla zwycięzców przewidzieliśmy słodkie nagrody.

Na skróty