godlo

 logosp4 3     godlo

Wyniki Konkursu !!!

Z okazjiturysta2 Światowego Dnia Turystyki odbywają się w naszej szkole dwa konkursy: Wiedzy Geograficzno-Turystycznej i na prezentację multimedialną.

Wyniki pierwszego konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas V – VI indywidualnie zwyciężyli: Wiktoria Kawalec z klasy VI a i Radosław Luba z klasy V b, rozwiązując test bezbłędnie,

III miejsce zajęły też dwie osoby: Julia Kawalec z klasy V a i Bartosz Goyk z klasy VI b.

Drużynowo reprezentacje zmagały się z rozpoznaniem obiektów turystycznych w Polsce i w Europie.

Zwyciężyła reprezentacja klasy VI a w składzie: Wiktoria Kawalec i Karolina Górecka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

W kategorii klas VII i VIII indywidualnie:

I miejsce Kornel Weintritt z klasy VIII b,

II miejsce Ksawery Wiśniewski z klasy VIII b,

III miejsce Julia Chmurak z klasy VII a i Maksymilian Balwierz z klasy VIII a.

Drużynowo reprezentacje klas rozpoznawały obiekty turystyczne w Europie i na świecie.

Zwyciężyła reprezentacja klasy VIII b, w składzie: Kornel Weintritt i Ksawery Wiśniewski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Termin składania prac na drugi konkurs został wydłużony do 16.10.2019 r.

Z okazjiturysta2 Światowego Dnia Turystyki odbywają się w naszej szkole dwa konkursy: Wiedzy Geograficzno-Turystycznej i na prezentację multimedialną.

Wyniki pierwszego konkursu przedstawiają się następująco:

W kategorii klas V – VI indywidualnie zwyciężyli: Wiktoria Kawalec z klasy VI a i Radosław Luba z klasy V b, rozwiązując test bezbłędnie,

III miejsce zajęły też dwie osoby: Julia Kawalec z klasy V a i Bartosz Goyk z klasy VI b.

Drużynowo reprezentacje zmagały się z rozpoznaniem obiektów turystycznych w Polsce i w Europie.

Zwyciężyła reprezentacja klasy VI a w składzie: Wiktoria Kawalec i Karolina Górecka.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!!!

W kategorii klas VII i VIII indywidualnie:

I miejsce Kornel Weintritt z klasy VIII b,

II miejsce Ksawery Wiśniewski z klasy VIII b,

III miejsce Julia Chmurak z klasy VII a i Maksymilian Balwierz z klasy VIII a.

Drużynowo reprezentacje klas rozpoznawały obiekty turystyczne w Europie i na świecie.

Zwyciężyła reprezentacja klasy VIII b, w składzie: Kornel Weintritt i Ksawery Wiśniewski

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Termin składania prac na drugi konkurs został wydłużony do 16.10.2019 r.

Na skróty