godlo

 logosp4 3     godlo

Sukces!!! w wojewódzkim konkursie fotograficznym

konkursgeo2KRAJOBRAZ I PRZYRODA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

         W konkursie brało udział siedmioro naszych uczniów, którzy zgodnie regulaminem wykonali po 3 fotografie. Z radością informuję, że Bartosz Grus z klasy III b zdobył wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

        Organizatorem konkursu był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, oddział w Kalinie.

                                                                                              Danuta Gambuś

konkursgeo2KRAJOBRAZ I PRZYRODA WOJEWÓDZTWA ŚLĄSKIEGO

         W konkursie brało udział siedmioro naszych uczniów, którzy zgodnie regulaminem wykonali po 3 fotografie. Z radością informuję, że Bartosz Grus z klasy III b zdobył wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

        Organizatorem konkursu był Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, oddział w Kalinie.

                                                                                              Danuta Gambuś

Na skróty