godlo

 logosp4 3     godlo

Drużynowy sukces w konkursie!!!

naukiscisle15 maja Aleksandra Gordzielik i Wojciech Kucharski z klasy 8 a reprezentowali naszą szkołę w II Powiatowym Konkursie Nauk Ścisłych organizowanym przez SP3 w Lublińcu. Konkurs składał się z części indywidualnej (testowej) i drużynowej, w której uczestnicy zmagali się z zadaniami praktycznymi. Trzeba było wykazać się i wiedzą, i refleksem. Zadania były z pięciu dziedzin: matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Nasza drużyna, po zaciętej rywalizacji zajęła II miejsce. Gratulujemy rozległej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Gambuś

naukiscisle15 maja Aleksandra Gordzielik i Wojciech Kucharski z klasy 8 a reprezentowali naszą szkołę w II Powiatowym Konkursie Nauk Ścisłych organizowanym przez SP3 w Lublińcu. Konkurs składał się z części indywidualnej (testowej) i drużynowej, w której uczestnicy zmagali się z zadaniami praktycznymi. Trzeba było wykazać się i wiedzą, i refleksem. Zadania były z pięciu dziedzin: matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Nasza drużyna, po zaciętej rywalizacji zajęła II miejsce. Gratulujemy rozległej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Gambuś

Na skróty