godlo

 logosp4 3     godlo

Z Olivią do Australii

24 kwietnia gościliśmy w naszej szkole Olivię, młodą podróżniczkę, naszą absolwentkę, która na co dzień mieszka i studiuje w Niemczech. Zabrała nas w podróż po Australii, w której była rok zdana wyłącznie na siebie. Zwiedzała egzotyczne zakątki, ale też pracowała, żeby spełniać swoje marzenia. Obejrzeliśmy prezentację, przeplataną ciekawymi opowieściami. W spotkaniu brali udział uczniowie klas 3a, 3c, 7a i 7b i mam nadzieję, że Olivia zachęciła Was do wyznaczania podróżniczych celów.

australia1  australia2 

Danuta Gambuś

24 kwietnia gościliśmy w naszej szkole Olivię, młodą podróżniczkę, naszą absolwentkę, która na co dzień mieszka i studiuje w Niemczech. Zabrała nas w podróż po Australii, w której była rok zdana wyłącznie na siebie. Zwiedzała egzotyczne zakątki, ale też pracowała, żeby spełniać swoje marzenia. Obejrzeliśmy prezentację, przeplataną ciekawymi opowieściami. W spotkaniu brali udział uczniowie klas 3a, 3c, 7a i 7b i mam nadzieję, że Olivia zachęciła Was do wyznaczania podróżniczych celów.

australia1  australia2 

Danuta Gambuś

Na skróty