godlo

 logosp4 3     godlo

Konkurs Recytatorski

korecmal19W czwartek, 28 marca odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski w kategorii klas I – II. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci. Konkurencja była duża, ponieważ do konkursu przystąpiło aż 13 uczniów. Po burzliwych obradach jury, I miejsce otrzymała Marta Ogaza z klasy 2a, a drugie miejsce otrzymała Zuzanna Mroziewicz z klasy 1a. Obie uczennice będą reprezentować naszą szkołę 9 kwietnia na XXXI Regionalnych Spotkaniach Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a za Martę i Zuzię trzymamy kciuki!

Iwona Michalak - Małek

korecmal19W czwartek, 28 marca odbył się I Szkolny Konkurs Recytatorski w kategorii klas I – II. Celem konkursu było rozwijanie uzdolnień twórczych, doskonalenie umiejętności recytatorskich, rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz upowszechnianie kultury żywego słowa wśród dzieci. Konkurencja była duża, ponieważ do konkursu przystąpiło aż 13 uczniów. Po burzliwych obradach jury, I miejsce otrzymała Marta Ogaza z klasy 2a, a drugie miejsce otrzymała Zuzanna Mroziewicz z klasy 1a. Obie uczennice będą reprezentować naszą szkołę 9 kwietnia na XXXI Regionalnych Spotkaniach Młodych Recytatorów „Wrażliwość na słowa”, które odbędą się w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, a za Martę i Zuzię trzymamy kciuki!

Iwona Michalak - Małek

Na skróty