godlo

 logosp4 3     godlo

Konkurs Wiedzy Ekologicznej

kekol19

Zuzanna Zgoda i Szymon Janik z klasy Va zdobyli III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, który odbywał się w Ośrodku Edukacyjnym w Kalinie. Musieli wykazać się dużą wiedzą z zakresu ochrony przyrody, środowiska, biologii, geografii oraz szeroko pojętej ekologii. Zaledwie 1 punktu zabrakło im do możliwości reprezentowania naszej szkoły w finale wojewódzkim tego konkursu. Wielkie brawa dla Nich. Tym większe, że rywalizowali głównie z uczniami klas szóstych.

Cieszymy się i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                                                                        J. Klimanek, D. Gambuś

kekol19

Zuzanna Zgoda i Szymon Janik z klasy Va zdobyli III miejsce w Konkursie Wiedzy Ekologicznej zorganizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego, który odbywał się w Ośrodku Edukacyjnym w Kalinie. Musieli wykazać się dużą wiedzą z zakresu ochrony przyrody, środowiska, biologii, geografii oraz szeroko pojętej ekologii. Zaledwie 1 punktu zabrakło im do możliwości reprezentowania naszej szkoły w finale wojewódzkim tego konkursu. Wielkie brawa dla Nich. Tym większe, że rywalizowali głównie z uczniami klas szóstych.

Cieszymy się i życzymy kolejnych sukcesów!

                                                                                                                                        J. Klimanek, D. Gambuś

Na skróty