godlo

 logosp4 3     godlo

Kinga Ledwoń finalistką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Chemii

kinga

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursach przedmiotowych, odbywających się pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Tak było również i w bieżącym roku szkolnym - grupa uczniów klas trzecich i klasy ósmej wzięła udział w eliminacjach szkolnych i rejonowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Do etapu wojewódzkiego konkursu, zakwalifikowała się jedna osoba z cemii - Kinga Ledwoń z klasy 3 C. Została ona finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Chemii.

Gratulujemy sukcesu Kindze oraz pani Ilonie Chmiel przygotowującej uczennicę do konkursu.

kinga

Od wielu lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursach przedmiotowych, odbywających się pod patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty. Tak było również i w bieżącym roku szkolnym - grupa uczniów klas trzecich i klasy ósmej wzięła udział w eliminacjach szkolnych i rejonowych Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. Do etapu wojewódzkiego konkursu, zakwalifikowała się jedna osoba z cemii - Kinga Ledwoń z klasy 3 C. Została ona finalistką Wojewódzkiego Konkursu z Chemii.

Gratulujemy sukcesu Kindze oraz pani Ilonie Chmiel przygotowującej uczennicę do konkursu.

Na skróty