godlo

 logosp4 3     godlo

III miejsce Aleksandry Gordzielik

konkurspck             Dnia 13 grudnia 2018 r. odbył się etap rejonowy XXVII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Olimpiada, to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy musieli wykazać się wiadomościami dotyczącymi zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii, historii PCK oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W kategorii, która obejmowała klasy VII, VIII i III gimnazjum naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Gordzielik z kl. VIIIa oraz Anna Gordzielik z klasy IIIa. Rywalizacja między uczestnikami była bardzo zawzięta i emocjonująca. Po napisaniu bardzo trudnego testu, nasze dziewczyny z jednakową ilością punktów zajmowały trzecie miejsce. Wzięły więc udział w ustnej dogrywce przeprowadzonej przez ratownika medycznego. Obydwie wykazały się ogromna wiedzą i za odpowiedzi ustne znów uzyskały taką samą ilość punktów. Przeprowadzono więc kolejną dogrywkę, w której o pół punktu lepsza okazała się Aleksandra Gordzielik, która zajęła III miejsce. Anna Gordzielik zajęła miejsce IV.  

       Gratulujemy walecznej postawy, sukcesu i dużej wiedzy z tej tematyki.

 J. Klimanek, A. Migoń

konkurspck             Dnia 13 grudnia 2018 r. odbył się etap rejonowy XXVII edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Olimpiada, to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy musieli wykazać się wiadomościami dotyczącymi zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii, historii PCK oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W kategorii, która obejmowała klasy VII, VIII i III gimnazjum naszą szkołę reprezentowała Aleksandra Gordzielik z kl. VIIIa oraz Anna Gordzielik z klasy IIIa. Rywalizacja między uczestnikami była bardzo zawzięta i emocjonująca. Po napisaniu bardzo trudnego testu, nasze dziewczyny z jednakową ilością punktów zajmowały trzecie miejsce. Wzięły więc udział w ustnej dogrywce przeprowadzonej przez ratownika medycznego. Obydwie wykazały się ogromna wiedzą i za odpowiedzi ustne znów uzyskały taką samą ilość punktów. Przeprowadzono więc kolejną dogrywkę, w której o pół punktu lepsza okazała się Aleksandra Gordzielik, która zajęła III miejsce. Anna Gordzielik zajęła miejsce IV.  

       Gratulujemy walecznej postawy, sukcesu i dużej wiedzy z tej tematyki.

 J. Klimanek, A. Migoń

Na skróty