godlo

 logosp4 3     godlo

Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego 2018

mistmW czwartek, 29 listopada w Zespole Szkół im. Św. Edyty Stein reprezentacja naszej szkoły: Karol Kubica i Maksymilian Lubosz, wzięła udział w Mistrzostwach Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego 2018.

Każdy z uczestników zmierzył się z trzema jednominutowymi testami: I - mnożenie, II - dzielenie, III - zadania z okienkami. Ostatnią konkurencją sprawdzającą nie tylko umiejętności rachunkowe ale także logiczne myślenie było rozwiązywanie zadań tekstowych.

Komisja Konkursowa po sprawdzeniu prac wyłoniła zwycięzców. Spośród 12 szkół naszego powiatu tytuł „Mistrza klas IV” zdobył Karol Kubica, natomiast wśród klas piątych Maksymilian Lubosz uplasował się na 4 miejscu.    

                                                                             Gratulujemy !!!

mistmW czwartek, 29 listopada w Zespole Szkół im. Św. Edyty Stein reprezentacja naszej szkoły: Karol Kubica i Maksymilian Lubosz, wzięła udział w Mistrzostwach Tabliczki Mnożenia Powiatu Lublinieckiego 2018.

Każdy z uczestników zmierzył się z trzema jednominutowymi testami: I - mnożenie, II - dzielenie, III - zadania z okienkami. Ostatnią konkurencją sprawdzającą nie tylko umiejętności rachunkowe ale także logiczne myślenie było rozwiązywanie zadań tekstowych.

Komisja Konkursowa po sprawdzeniu prac wyłoniła zwycięzców. Spośród 12 szkół naszego powiatu tytuł „Mistrza klas IV” zdobył Karol Kubica, natomiast wśród klas piątych Maksymilian Lubosz uplasował się na 4 miejscu.    

                                                                             Gratulujemy !!!

Na skróty