godlo

 logosp4 3     godlo

Prelekcja na temat wolontariatu

   W piątek 12 października uczniowie klasy 3d: Iza Kniejska, Maja Ochman i Mateusz Leszczyński przeprowadzili prelekcję dla klas czwartych dotyczącą idei wolontariatu oraz działań podejmowanych na rzecz pomocy ludziom i zwierzętom przez uczniów naszej szkoły. W trakcie spotkania opowiedzieli o zasadach funkcjonowania i działalności szkolnego wolontariatu. W ciekawy sposób przedstawili cechy dobrego wolontariusza oraz powody, dla których warto pomagać potrzebującym. W końcowej części spotkania prowadzący przeprowadzili quiz z udziałem młodszych kolegów i koleżanek. Uczestnicy spotkania odpowiadali na pytania, dotyczące omawianego zagadnienia, a za prawidłową odpowiedź nagradzani byli słodkim lizakiem. Mamy nadzieję, że wśród obecnych na spotkaniu uczniów znajdą się takie osoby, które zechcą zostać w przyszłości wolontariuszami.

pwol181  pwol182  pwol183 

SKW - Maja Ochman

   W piątek 12 października uczniowie klasy 3d: Iza Kniejska, Maja Ochman i Mateusz Leszczyński przeprowadzili prelekcję dla klas czwartych dotyczącą idei wolontariatu oraz działań podejmowanych na rzecz pomocy ludziom i zwierzętom przez uczniów naszej szkoły. W trakcie spotkania opowiedzieli o zasadach funkcjonowania i działalności szkolnego wolontariatu. W ciekawy sposób przedstawili cechy dobrego wolontariusza oraz powody, dla których warto pomagać potrzebującym. W końcowej części spotkania prowadzący przeprowadzili quiz z udziałem młodszych kolegów i koleżanek. Uczestnicy spotkania odpowiadali na pytania, dotyczące omawianego zagadnienia, a za prawidłową odpowiedź nagradzani byli słodkim lizakiem. Mamy nadzieję, że wśród obecnych na spotkaniu uczniów znajdą się takie osoby, które zechcą zostać w przyszłości wolontariuszami.

pwol181  pwol182  pwol183 

SKW - Maja Ochman

Na skróty