godlo

 logosp4 3     godlo

Od e-segregacji do działań ekologicznych

Wielką potrzebą obecnych czasów jest przetwarzania śmieci. Aby było to możliwe w naszej szkole edukację ekologiczną zaczynamy od uczniów klas I, którzy w dniu 16 października brali udział w zajęciach dotyczących segregacji śmieci. Warsztaty poprowadziły Maja i Natalia - uczennice klasy III d gimnazjum . Wielkim zainteresowaniem cieszyła się e-segregacja przy użyciu aplikacji na monitorze interaktywnym.

eko183  eko184  eko185 

Ilona Chmiel

Wielką potrzebą obecnych czasów jest przetwarzania śmieci. Aby było to możliwe w naszej szkole edukację ekologiczną zaczynamy od uczniów klas I, którzy w dniu 16 października brali udział w zajęciach dotyczących segregacji śmieci. Warsztaty poprowadziły Maja i Natalia - uczennice klasy III d gimnazjum . Wielkim zainteresowaniem cieszyła się e-segregacja przy użyciu aplikacji na monitorze interaktywnym.

eko183  eko184  eko185 

Ilona Chmiel

Na skróty