godlo

 logosp4 3     godlo

Podsumowanie VIII Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

tmlicencjaW tym roku do akcji zgłosiło się 4579 szkół, w tym 4299 szkół z Polski. W naszej szkole, 28 września, sprawność rachunkową chętnych uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły sprawdzało 22 egzaminatorów. Egzaminatorami (ekspertami) byli uczniowie wyłonieni z każdej klasy. "Uzbrojeni" w zestawy pytań i stopery, poszukiwali mistrzów tabliczki mnożenia. Po sprawdzeniu ponad 300 zestawów z rozwiazaniami okazało się, że 42 uczniów bezbłędnie rozwiązało swoje zadania i to oni zostali Mistrzami Tabliczki Mnożenia. Do tego zaszczytnego grona dołączyło także 13 odważnych nauczycieli. Warto dodać, że w zależności od poziomu klasy inny był stopień trudności tabliczkowych zadań.

tmwyniki 

Za wspólną zabawę dziękują nauczyciele matematyki. Pamiętajcie - ćwiczenie czyni Mistrza!

 

tmlicencjaW tym roku do akcji zgłosiło się 4579 szkół, w tym 4299 szkół z Polski. W naszej szkole, 28 września, sprawność rachunkową chętnych uczniów, nauczycieli i innych pracowników szkoły sprawdzało 22 egzaminatorów. Egzaminatorami (ekspertami) byli uczniowie wyłonieni z każdej klasy. "Uzbrojeni" w zestawy pytań i stopery, poszukiwali mistrzów tabliczki mnożenia. Po sprawdzeniu ponad 300 zestawów z rozwiazaniami okazało się, że 42 uczniów bezbłędnie rozwiązało swoje zadania i to oni zostali Mistrzami Tabliczki Mnożenia. Do tego zaszczytnego grona dołączyło także 13 odważnych nauczycieli. Warto dodać, że w zależności od poziomu klasy inny był stopień trudności tabliczkowych zadań.

tmwyniki 

Za wspólną zabawę dziękują nauczyciele matematyki. Pamiętajcie - ćwiczenie czyni Mistrza!

 

Na skróty