godlo

 logosp4 3     godlo

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

logo pl   W tym roku nasza szkoła bierze udział po raz pierwszy w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także do uświadomienia sobie, iż jej  znajomość jest potrzebna w życiu codziennym. W związku z tym, zapraszamy wszystkich do udziału w "Wielkim Teście" z tabliczki mnożenia, który odbędzie się w piątek, 28 września, na czwartej godzinie lekcyjnej.

Do wspólnej zabawy zapraszają nauczyciele matematyki

logo pl   W tym roku nasza szkoła bierze udział po raz pierwszy w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zachęcenie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia po długich wakacjach, a także do uświadomienia sobie, iż jej  znajomość jest potrzebna w życiu codziennym. W związku z tym, zapraszamy wszystkich do udziału w "Wielkim Teście" z tabliczki mnożenia, który odbędzie się w piątek, 28 września, na czwartej godzinie lekcyjnej.

Do wspólnej zabawy zapraszają nauczyciele matematyki

Na skróty