godlo

 logosp4 3     godlo

Dołącz do Nas - zostań zbieraczem złota

Szkolne Koło PCKpck7

Ogłasza klasowy konkurs na:

NAJWIĘKSZEGO ZBIERACZA ZŁOTA

Ogólnopolska akcja Polskiego Czerwonego Krzyża ” Gorączka złota” rusza również w naszej szkole, będzie trwać od września 2018 r.    do czerwca 2019 r. Pomóżmy zebrać złote grosiki o nominałach 1,2,5 gr. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wypoczynek letni oraz pomoce szkolne dla dzieci potrzebujących w naszym regionie.

Opiekunowie SK PCK proszą wychowawców wszystkich klas o wystawienie przeźroczystych i opisanych pojemników we wszystkich klasach w widocznym miejscu.

Opiekunowie SK PCK Justyna Klimanek, Alicja Migoń

Szkolne Koło PCKpck7

Ogłasza klasowy konkurs na:

NAJWIĘKSZEGO ZBIERACZA ZŁOTA

Ogólnopolska akcja Polskiego Czerwonego Krzyża ” Gorączka złota” rusza również w naszej szkole, będzie trwać od września 2018 r.    do czerwca 2019 r. Pomóżmy zebrać złote grosiki o nominałach 1,2,5 gr. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wypoczynek letni oraz pomoce szkolne dla dzieci potrzebujących w naszym regionie.

Opiekunowie SK PCK proszą wychowawców wszystkich klas o wystawienie przeźroczystych i opisanych pojemników we wszystkich klasach w widocznym miejscu.

Opiekunowie SK PCK Justyna Klimanek, Alicja Migoń

Na skróty