godlo

 logosp4 3     godlo

Sukces projektu eTwinning pt. „Conflict to Cooperation”

certqPrzez ostatnie dwa lata uczniowie ostatnich klas gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 4 w Lublińcu realizowali projekt eTwinning, który stanowił wsparcie zadaniowe dla projektu Erasmus+. Korzystając z platformy TwinSpace, partnerzy z pięciu partnerskich szkół – Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji, Włoch i Polski- dzielili się swoimi doświadczeniami, realizowali wspólnie zadania, przygotowywali się do wizyt partnerskich, podsumowywali spotkania oraz zrealizowane etapy projektu. Korzystali przy tym z różnorodnych narzędzi TIK oraz aplikacji dla systemu Andoid czy iOS. Za prawidłową realizację projektu eTwinning odpowiadała nasza szkoła, co zostało docenione przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – zespół eTwinning. Jako koordynatorka tego przedsięwzięcia cieszę się niezmiernie, ponieważ 11.09.2018 r. przyznano mi Krajową Odznakę Jakości za projekt Conflict to Cooperation.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

NOWY PROJEKT

Od września do grudnia wraz z klasami piątymi będę realizować projekt eTwinning pt. „Poprzez Niepodległą” – 100 szkół z Polski współgra na 100-lecie Odzyskania Niepodległości!

Ewa Prandzioch

certqPrzez ostatnie dwa lata uczniowie ostatnich klas gimnazjum w Szkole Podstawowej nr 4 w Lublińcu realizowali projekt eTwinning, który stanowił wsparcie zadaniowe dla projektu Erasmus+. Korzystając z platformy TwinSpace, partnerzy z pięciu partnerskich szkół – Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Turcji, Włoch i Polski- dzielili się swoimi doświadczeniami, realizowali wspólnie zadania, przygotowywali się do wizyt partnerskich, podsumowywali spotkania oraz zrealizowane etapy projektu. Korzystali przy tym z różnorodnych narzędzi TIK oraz aplikacji dla systemu Andoid czy iOS. Za prawidłową realizację projektu eTwinning odpowiadała nasza szkoła, co zostało docenione przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji – zespół eTwinning. Jako koordynatorka tego przedsięwzięcia cieszę się niezmiernie, ponieważ 11.09.2018 r. przyznano mi Krajową Odznakę Jakości za projekt Conflict to Cooperation.

Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu.

NOWY PROJEKT

Od września do grudnia wraz z klasami piątymi będę realizować projekt eTwinning pt. „Poprzez Niepodległą” – 100 szkół z Polski współgra na 100-lecie Odzyskania Niepodległości!

Ewa Prandzioch

Na skróty