godlo

 logosp4 3     godlo

Wyniki Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego !!!

konbor18      29 maja 2018 r. w Boronowie odbył się IX Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy, nie mogło w nim zabraknąć i naszej reprezentacji w składzie: Aleksander Kopyto, Wiktor Małysa III c i Kacper Wieczorek z klasy III b. W konkursie brało udział 24 uczniów z 8 szkół .

     Część indywidualna polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań z 5 przedmiotów: matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Uczestnicy mieli zaledwie 30 minut na rozwiązanie zadań. Podsumowanie wyników przyniosło sukces. Do finału drużynowego awansowały 3 zespoły, w tym z naszej szkoły. Uczestnicy odpowiadali na takie same pytania prezentowane na slajdach, także z 5 dziedzin. Z odpowiedziami musieli uporać się w minutę. Po podliczeniu punków z części indywidualnej i drużynowej nasza drużyna zajęła III miejsce!!!

         Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Danuta Gambuś

konbor18      29 maja 2018 r. w Boronowie odbył się IX Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy, nie mogło w nim zabraknąć i naszej reprezentacji w składzie: Aleksander Kopyto, Wiktor Małysa III c i Kacper Wieczorek z klasy III b. W konkursie brało udział 24 uczniów z 8 szkół .

     Część indywidualna polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań z 5 przedmiotów: matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Uczestnicy mieli zaledwie 30 minut na rozwiązanie zadań. Podsumowanie wyników przyniosło sukces. Do finału drużynowego awansowały 3 zespoły, w tym z naszej szkoły. Uczestnicy odpowiadali na takie same pytania prezentowane na slajdach, także z 5 dziedzin. Z odpowiedziami musieli uporać się w minutę. Po podliczeniu punków z części indywidualnej i drużynowej nasza drużyna zajęła III miejsce!!!

         Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Danuta Gambuś

Na skróty