godlo

 logosp4 3     godlo

Podwójny sukces gimnazjalistów w konkursie przyrodniczym

kprzyr118Kolejny sukces naszych uczniów. Tym razem zmierzyli się z bardzo trudnym testem przyrodniczym, który zawierał pytania z biologii, chemii, fizyki i geografii. Wystąpili  w XI Powiatowym Konkursie Przyrodniczym dla Gimnazjalistów, organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie, aby wyłonić najlepszą trójkę potrzebna była dogrywka. II miejsce zajął Wiktor Małysa z klasy IIIc, a III miejsce dla Kacpera Wieczorka z IIIb.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych

kprzyr118Kolejny sukces naszych uczniów. Tym razem zmierzyli się z bardzo trudnym testem przyrodniczym, który zawierał pytania z biologii, chemii, fizyki i geografii. Wystąpili  w XI Powiatowym Konkursie Przyrodniczym dla Gimnazjalistów, organizowanym przez Zespół Szkół Ogólnokształcąco - Technicznych w Lublińcu. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie, aby wyłonić najlepszą trójkę potrzebna była dogrywka. II miejsce zajął Wiktor Małysa z klasy IIIc, a III miejsce dla Kacpera Wieczorka z IIIb.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele przedmiotów przyrodniczych

Na skróty