godlo

 logosp4 3     godlo

Sukces Aleksandra Kopyto

olekk2   08.12.2017 r. Aleksander Kopyto, uczeń klasy IIIC naszej szkoły, zajął I miejsce w III POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNO - KRAJOZNAWCZYM ,,LUBI MI SIĘ TU BYĆ - NASZE ULICE I ICH PATRONI". Prezentacja Olka poświęcona była ulicy, której patronką jest sławna Polka, kobieta, naukowiec - Maria Skłodowska - Curie. Oprócz informacji związanych z życiem i działalnością swoich bohaterów, uczestnicy konkursu musieli również pochwalić się wiedza z topografii naszego miasta. W swoim wystąpieniu, przed jurorami i publicznością, Aleksander przedstawiał wiele ważnych faktów i ciekawostek z życia uczonej. Jako że bohaterka ulicy wybranej przez Olka była zafascynowana światem chemii i fizyki, na koniec zademonstrował on doświadczenie chemiczne z sodą oczyszczona i kwasem octowym, które uatrakcyjniło jego pokaz. Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności co podkreślał przewodniczący jury pan Sylwin Bechcicki, a wśród nich najlepszy okazał się Olek. GRATULUJEMY!!!
Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii.

Katarzyna Mika

olekk2   08.12.2017 r. Aleksander Kopyto, uczeń klasy IIIC naszej szkoły, zajął I miejsce w III POWIATOWYM KONKURSIE HISTORYCZNO - KRAJOZNAWCZYM ,,LUBI MI SIĘ TU BYĆ - NASZE ULICE I ICH PATRONI". Prezentacja Olka poświęcona była ulicy, której patronką jest sławna Polka, kobieta, naukowiec - Maria Skłodowska - Curie. Oprócz informacji związanych z życiem i działalnością swoich bohaterów, uczestnicy konkursu musieli również pochwalić się wiedza z topografii naszego miasta. W swoim wystąpieniu, przed jurorami i publicznością, Aleksander przedstawiał wiele ważnych faktów i ciekawostek z życia uczonej. Jako że bohaterka ulicy wybranej przez Olka była zafascynowana światem chemii i fizyki, na koniec zademonstrował on doświadczenie chemiczne z sodą oczyszczona i kwasem octowym, które uatrakcyjniło jego pokaz. Wszyscy uczestnicy konkursu prezentowali bardzo wysoki poziom wiedzy i umiejętności co podkreślał przewodniczący jury pan Sylwin Bechcicki, a wśród nich najlepszy okazał się Olek. GRATULUJEMY!!!
Więcej zdjęć można zobaczyć w galerii.

Katarzyna Mika

Na skróty