godlo

 logosp4 3     godlo

III miejsce Anny Gordzielik

ag3m   Dnia 14 grudnia 2017 r. odbył się etap rejonowy XXVI edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Olimpiada, to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy muszą wykazać się wiadomościami dotyczącymi zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W kategorii kl.VII - II, III gim. rywalizowało 15 uczestników. Naszą szkołę reprezentowały Anna Gordzielik i Agata Malinowska z kl. II a. Ania zajęła III miejsce, a Agata V miejsce. Gratulujemy sukcesu i dużej wiedzy z tej tematyki.

J. Klimanek

ag3m   Dnia 14 grudnia 2017 r. odbył się etap rejonowy XXVI edycji Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Olimpiada, to ogólnopolski konkurs dla tych, którzy wiedzą, jak zdrowo i aktywnie żyć. Uczestnicy muszą wykazać się wiadomościami dotyczącymi zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy. W kategorii kl.VII - II, III gim. rywalizowało 15 uczestników. Naszą szkołę reprezentowały Anna Gordzielik i Agata Malinowska z kl. II a. Ania zajęła III miejsce, a Agata V miejsce. Gratulujemy sukcesu i dużej wiedzy z tej tematyki.

J. Klimanek

Na skróty