godlo

 logosp4 3     godlo

Dzień Postaci z Bajek

Kolorowo, bajecznie i edukacyjnie…

 

 bajka1b           Z okazji Dnia Postaci z Bajek nasze pierwszaczki przemieniły się w bajkowych bohaterów. W naszej szkole zrobiło się bajecznie i kolorowo. Najciekawsze kreacje zostały nagrodzone przez p. Dyrektor.

Pierwszaczków odwiedziła również p. Anna Trzepizur. Zabrała naszych małych czytelników w świat interaktywnej bajki, którą sama napisała. Zadaniem naszych milusińskich było odtworzenie wydarzeń przedstawionych w bajce. Użyte w tym celu rekwizyty sprawiły, że nasi młodzi aktorzy poczuli się jak na prawdziwej scenie. To kolejny dowód na to, że czytanie może przynieść wiele radości.

            O tak pięknym święcie pamiętali również uczniowie klas starszych. Nasi czwartoklasiści wzięli udział w quizie przygotowanym przez nauczyciela biblioteki – p. Barbarę Koloch. Okazało się, że są świetnymi znawcami bajek…

Agnieszka Machoń

Kolorowo, bajecznie i edukacyjnie…

 

 bajka1b           Z okazji Dnia Postaci z Bajek nasze pierwszaczki przemieniły się w bajkowych bohaterów. W naszej szkole zrobiło się bajecznie i kolorowo. Najciekawsze kreacje zostały nagrodzone przez p. Dyrektor.

Pierwszaczków odwiedziła również p. Anna Trzepizur. Zabrała naszych małych czytelników w świat interaktywnej bajki, którą sama napisała. Zadaniem naszych milusińskich było odtworzenie wydarzeń przedstawionych w bajce. Użyte w tym celu rekwizyty sprawiły, że nasi młodzi aktorzy poczuli się jak na prawdziwej scenie. To kolejny dowód na to, że czytanie może przynieść wiele radości.

            O tak pięknym święcie pamiętali również uczniowie klas starszych. Nasi czwartoklasiści wzięli udział w quizie przygotowanym przez nauczyciela biblioteki – p. Barbarę Koloch. Okazało się, że są świetnymi znawcami bajek…

Agnieszka Machoń

Na skróty