godlo

 logosp4 3     godlo

Pasowanie na ucznia klasy pierwszej

   W dniu 25 października 2017 r. w naszej szkole odbyło się pierwsze po wielu latach pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta pan Edward Maniura oraz Wiceburmistrz pani Anna Jonczyk-Drzymała. Nie zabrakło również rodziców oraz dziadków naszych milusińskich.

   Podczas uroczystej akademii pierwszoklasiści wzorowo spełnili zadania stawiane im przez uczniów klas starszych: recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz bez problemu potrafili wskazać cechy wzorowego ucznia. Następnie złożyli uroczysty tekst ślubowania, w którym przyrzekali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami. Po czym zostali pasowani przez panią Dyrektor, dużym, wprowadzonym tanecznym krokiem ołówkiem, zostając tym samym pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Po złożonych przyrzeczeniach pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Na koniec na naszych bohaterów i ich rodziców czekała słodka niespodzianka – wata cukrowa.

   Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za wspólnie spędzone chwile, a naszym nowoprzyjętym uczniom życzymy wielu sukcesów i wrażeń w życiu szkolnym.

Zespół SP nr 4 w Lublińcu

   W dniu 25 października 2017 r. w naszej szkole odbyło się pierwsze po wielu latach pasowanie na ucznia klasy pierwszej. Swoją obecnością zaszczycił nas Burmistrz Miasta pan Edward Maniura oraz Wiceburmistrz pani Anna Jonczyk-Drzymała. Nie zabrakło również rodziców oraz dziadków naszych milusińskich.

   Podczas uroczystej akademii pierwszoklasiści wzorowo spełnili zadania stawiane im przez uczniów klas starszych: recytowali wiersze, śpiewali piosenki oraz bez problemu potrafili wskazać cechy wzorowego ucznia. Następnie złożyli uroczysty tekst ślubowania, w którym przyrzekali być dobrymi uczniami i wspaniałymi kolegami. Po czym zostali pasowani przez panią Dyrektor, dużym, wprowadzonym tanecznym krokiem ołówkiem, zostając tym samym pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. Po złożonych przyrzeczeniach pierwszoklasiści otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Na koniec na naszych bohaterów i ich rodziców czekała słodka niespodzianka – wata cukrowa.

   Serdecznie dziękujemy przybyłym gościom za wspólnie spędzone chwile, a naszym nowoprzyjętym uczniom życzymy wielu sukcesów i wrażeń w życiu szkolnym.

Zespół SP nr 4 w Lublińcu

Na skróty