godlo

 logosp4 3     godlo

Wyniki konkursu na prezentację multimedialną

prezentacja         W ramach Światowego Dnia Turystyki odbyły się w naszej szkole dwa konkursy. Rezultaty pierwszego już znacie, a oto wyniki konkursu na prezentację multimedialną pt. „Walory Turystyczne Polski”:

I miejsce: Izabela Kniejska z klasy 2 d,

II miejsce: Emilia Krawczyk z klasy 3 b,

III miejsce: Klaudia Ledwoń z klasy 2 c.

Serdecznie gratulujemy, nagrody wręczymy na najbliższym apelu.

Danuta Gambuś, Wojciech Kolasa

prezentacja         W ramach Światowego Dnia Turystyki odbyły się w naszej szkole dwa konkursy. Rezultaty pierwszego już znacie, a oto wyniki konkursu na prezentację multimedialną pt. „Walory Turystyczne Polski”:

I miejsce: Izabela Kniejska z klasy 2 d,

II miejsce: Emilia Krawczyk z klasy 3 b,

III miejsce: Klaudia Ledwoń z klasy 2 c.

Serdecznie gratulujemy, nagrody wręczymy na najbliższym apelu.

Danuta Gambuś, Wojciech Kolasa

Na skróty