godlo

 logosp4 3     godlo

Wyniki konkursu wiedzy geograficzno-turystycznej

kgeog1   W ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki, 28 września odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy geograficzno – turystycznej. W części teoretycznej uczestnicy rozwiązywali test. Poziom był bardzo wyrównany, ale najlepiej rozwiązała go Anna Gordzielik z klasy 2 a , drugie miejsce zajęło 5 osób: Wojciech Kucharski z klasy 7a, Aleksander Kopyto z klasy 3 c, Igor Kasperczyk z klasy 2 a, Kajetan Jureczko z klasy 3 b i Jakub Bienek z klasy 2 c. Na trzecim miejscu z tą samą liczbą punktów też jest pięć osób: Maja Ochman 2 d, Kacper Sulej 2 b, Wiktor Małysa 3 c, Wiktoria Michoń i Patrycja Matusek 3 a. kgeog2

   Do finału drużynowego awansowały 4 zespoły: z klasy 3 a, 3 b, 3 c i 2 a. Finaliści mieli rozpoznać obiekty turystyczne z różnych części świata. Po zsumowaniu punktów z obu etapów I miejsce zajęła drużyna z klasy 2 a w składzie Anna Gordzielik i Igor Kasperczyk. II miejsce dla drużyny z klasy 3 c w składzie Aleksander Kopyto i Wiktor Małysa. A III miejsce dla drużyny z klasy 3 b w składzie Kajetan Jureczko i Kacper Wieczorek. Serdecznie gratulujemy!!! Nagrody wręczymy na najbliższym apelu.

            Na rozstrzygnięcie czeka drugi konkurs na prezentację multimedialną. Wyniki już wkrótce.

Danuta Gambuś, Wojciech Kolasa

kgeog1   W ramach obchodów Światowego Dnia Turystyki, 28 września odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy geograficzno – turystycznej. W części teoretycznej uczestnicy rozwiązywali test. Poziom był bardzo wyrównany, ale najlepiej rozwiązała go Anna Gordzielik z klasy 2 a , drugie miejsce zajęło 5 osób: Wojciech Kucharski z klasy 7a, Aleksander Kopyto z klasy 3 c, Igor Kasperczyk z klasy 2 a, Kajetan Jureczko z klasy 3 b i Jakub Bienek z klasy 2 c. Na trzecim miejscu z tą samą liczbą punktów też jest pięć osób: Maja Ochman 2 d, Kacper Sulej 2 b, Wiktor Małysa 3 c, Wiktoria Michoń i Patrycja Matusek 3 a. kgeog2

   Do finału drużynowego awansowały 4 zespoły: z klasy 3 a, 3 b, 3 c i 2 a. Finaliści mieli rozpoznać obiekty turystyczne z różnych części świata. Po zsumowaniu punktów z obu etapów I miejsce zajęła drużyna z klasy 2 a w składzie Anna Gordzielik i Igor Kasperczyk. II miejsce dla drużyny z klasy 3 c w składzie Aleksander Kopyto i Wiktor Małysa. A III miejsce dla drużyny z klasy 3 b w składzie Kajetan Jureczko i Kacper Wieczorek. Serdecznie gratulujemy!!! Nagrody wręczymy na najbliższym apelu.

            Na rozstrzygnięcie czeka drugi konkurs na prezentację multimedialną. Wyniki już wkrótce.

Danuta Gambuś, Wojciech Kolasa

Na skróty