godlo

 logosp4 3     godlo

Złota drużyna!!!

boronow17a30 maja 2017 r. w Boronowie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy, nie mogło w nim zabraknąć i naszej reprezentacji w składzie: Michał Janik, Krystian Koralewicz z klasy III c i Kacper Wieczorek z klasy II b. W konkursie brało udział 18 uczniów z 6 gimnazjów.

Część indywidualna polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań z 5 przedmiotów: matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Uczestnicy mieli zaledwie 30 minut na rozwiązanie zadań. Podsumowanie wyników przyniosło pierwszy sukces: II miejsce zajął Michał Janik, a III miejsce zdobył Kacper Wieczorek. Gratulujemy!!!boronow17b

Do finału drużynowego awansowały 3 zespoły, w tym z naszego gimnazjum. Uczestnicy odpowiadali na takie same pytania prezentowane na slajdach, także z 5 dziedzin. Z odpowiedziami musieli uporać się w minutę. Emocje rosły z każdym pytaniem. Po podliczeniu punków z części indywidualnej i drużynowej okazało się, że nasza drużyna zajęła I miejsce!!!

Serdecznie gratulujemy wiedzy i bardzo dobrej współpracy w drużynie!

Danuta Gambuś

boronow17a30 maja 2017 r. w Boronowie odbył się VIII Powiatowy Konkurs Matematyczno - Przyrodniczy, nie mogło w nim zabraknąć i naszej reprezentacji w składzie: Michał Janik, Krystian Koralewicz z klasy III c i Kacper Wieczorek z klasy II b. W konkursie brało udział 18 uczniów z 6 gimnazjów.

Część indywidualna polegała na rozwiązaniu testu składającego się z 20 pytań z 5 przedmiotów: matematyki, biologii, chemii, fizyki i geografii. Uczestnicy mieli zaledwie 30 minut na rozwiązanie zadań. Podsumowanie wyników przyniosło pierwszy sukces: II miejsce zajął Michał Janik, a III miejsce zdobył Kacper Wieczorek. Gratulujemy!!!boronow17b

Do finału drużynowego awansowały 3 zespoły, w tym z naszego gimnazjum. Uczestnicy odpowiadali na takie same pytania prezentowane na slajdach, także z 5 dziedzin. Z odpowiedziami musieli uporać się w minutę. Emocje rosły z każdym pytaniem. Po podliczeniu punków z części indywidualnej i drużynowej okazało się, że nasza drużyna zajęła I miejsce!!!

Serdecznie gratulujemy wiedzy i bardzo dobrej współpracy w drużynie!

Danuta Gambuś

Na skróty