godlo

 logosp4 3     godlo

Międzynarodowy Dzień Kobiet

dkobiet8 marca w naszej szkole upłynął jako święto wszystkich pań. Na korytarzach i w salach wyczuwalna była szczególna atmosfera. Chłopcy w każdej klasie w wielkiej tajemnicy przygotowali wiele atrakcji dla koleżanek. Pomysły były bardzo twórcze i różne. Oto niektóre z nich. Uczniowie z klasy Ic wcielili się w role kelnerów i przygotowali wspaniałe menu czym bardzo zaskoczyli swoje koleżanki. Chłopcy klasy IIIb zaśpiewali swoim koleżankom sto lat zaś uczniowie z klasy IIb przygotowali nie tylko słodki poczęstunek ale i wspólne zabawy. Dzień był pełen niespodzianek chłopcy postarali się , by nie tylko kwiatem uczcić to święto ale zadbali także o dobre samopoczucie swoich koleżanek.

Zdjęcia można zobaczyć w galerii

dkobiet8 marca w naszej szkole upłynął jako święto wszystkich pań. Na korytarzach i w salach wyczuwalna była szczególna atmosfera. Chłopcy w każdej klasie w wielkiej tajemnicy przygotowali wiele atrakcji dla koleżanek. Pomysły były bardzo twórcze i różne. Oto niektóre z nich. Uczniowie z klasy Ic wcielili się w role kelnerów i przygotowali wspaniałe menu czym bardzo zaskoczyli swoje koleżanki. Chłopcy klasy IIIb zaśpiewali swoim koleżankom sto lat zaś uczniowie z klasy IIb przygotowali nie tylko słodki poczęstunek ale i wspólne zabawy. Dzień był pełen niespodzianek chłopcy postarali się , by nie tylko kwiatem uczcić to święto ale zadbali także o dobre samopoczucie swoich koleżanek.

Zdjęcia można zobaczyć w galerii

Na skróty