godlo

 logosp4 3     godlo

Apele grup wiekowych

  Tradycją naszej szkoły są podsumowania semestralnej pracy uczniów na apelach grup wiekowych. W ten sposób uczniowie klas I, II, III prezentują swoje osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne i społeczne. Jest to okazja do wymiany doświadczeń oraz możliwość do zapoznania się z nowymi zadaniami, projektami i konkursami w II semestrze szkoły.
(kliknij na zdjęcie)
 

Za wysokie osiągnięcia w nauce w I półroczu stypendia naukowe uzyskali uczniowie:

Anna Gordzielik I a
Cezary Dąbek I a
Marta Kalyta II a
Katarzyna Kulińska III b
Kinga Lis III b
Marta Malitowska III c

Gratulujemy!!!

{gallery}/aktualnosci/apele{/gallery}  Tradycją naszej szkoły są podsumowania semestralnej pracy uczniów na apelach grup wiekowych. W ten sposób uczniowie klas I, II, III prezentują swoje osiągnięcia naukowe, sportowe, artystyczne i społeczne. Jest to okazja do wymiany doświadczeń oraz możliwość do zapoznania się z nowymi zadaniami, projektami i konkursami w II semestrze szkoły.
(kliknij na zdjęcie)
 

Za wysokie osiągnięcia w nauce w I półroczu stypendia naukowe uzyskali uczniowie:

Anna Gordzielik I a
Cezary Dąbek I a
Marta Kalyta II a
Katarzyna Kulińska III b
Kinga Lis III b
Marta Malitowska III c

Gratulujemy!!!

Na skróty