godlo

 logosp4 3     godlo

Wrześniowe atrakcje

rajd09   W Gimnazjum nr 1 rok szkolny został otwarty z przytupem. Akademia inauguracyjna pół żartem, pół serio wprowadziła liczne grono pierwszoklasistów w pozytywną atmosferę naszej szkoły. Następnie odbył się wyjazd uczniów klas pierwszych do Ciepielowa śladami 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, a reprezentanci klas trzecich zapalili znicze przy lublinieckim pomniku upamiętniającym patrona szkoły.

   W minionym tygodniu z racji wciąż panującej słonecznej i wakacyjnej aury klasa IIb wybrała się na lody oraz na wspólny rajd rowerowy z klasą IIIb do Ośrodka Harcerskiego w Kokotku. Słońce wyzwala w nas pozytywny zapał, pobudza aktywność i gotowość do nauki. Już jesteśmy zaangażowani w kolejne projekty i cieszymy się szkołą.

   Dziękujemy rodzicom pani Marii Kowalczyk, panu Adamowi Bańce oraz absolwentowi naszego gimnazjum i instruktorowi harcerskiemu Błażejowi Widerze za pomoc podczas rajdu rowerowego.

Katarzyna Łukawska – Pasternak, Marzena Kowalczyk – Jassak, Ewa Prandzioch

rajd09   W Gimnazjum nr 1 rok szkolny został otwarty z przytupem. Akademia inauguracyjna pół żartem, pół serio wprowadziła liczne grono pierwszoklasistów w pozytywną atmosferę naszej szkoły. Następnie odbył się wyjazd uczniów klas pierwszych do Ciepielowa śladami 74 Górnośląskiego Pułku Piechoty, a reprezentanci klas trzecich zapalili znicze przy lublinieckim pomniku upamiętniającym patrona szkoły.

   W minionym tygodniu z racji wciąż panującej słonecznej i wakacyjnej aury klasa IIb wybrała się na lody oraz na wspólny rajd rowerowy z klasą IIIb do Ośrodka Harcerskiego w Kokotku. Słońce wyzwala w nas pozytywny zapał, pobudza aktywność i gotowość do nauki. Już jesteśmy zaangażowani w kolejne projekty i cieszymy się szkołą.

   Dziękujemy rodzicom pani Marii Kowalczyk, panu Adamowi Bańce oraz absolwentowi naszego gimnazjum i instruktorowi harcerskiemu Błażejowi Widerze za pomoc podczas rajdu rowerowego.

Katarzyna Łukawska – Pasternak, Marzena Kowalczyk – Jassak, Ewa Prandzioch

Na skróty