godlo

 logosp4 3     godlo

Kolejny sukces w Konkursie Matematycznym

Dobra passa trwa! Wytrwałe i systematyczne przygotowania naszych uczniów dają świetne rezultaty w każdej dziedzinie. Tym razem Mateusz Lendzion i Aleksander Michalski zdobyli najwyższe laury w XI Międzygminnym Konkursie Matematycznym w Kaletach. Zmierzyli się z ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez doktora Józefa Kalinowskiego i wygrali całą rywalizację rozwiązując poprawnie największą ilość zadań. Gratulujemy!

Dobra passa trwa! Wytrwałe i systematyczne przygotowania naszych uczniów dają świetne rezultaty w każdej dziedzinie. Tym razem Mateusz Lendzion i Aleksander Michalski zdobyli najwyższe laury w XI Międzygminnym Konkursie Matematycznym w Kaletach. Zmierzyli się z ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez doktora Józefa Kalinowskiego i wygrali całą rywalizację rozwiązując poprawnie największą ilość zadań. Gratulujemy!

Na skróty