godlo

 logosp4 3     godlo

Nauczycielka z Gimnazjum nr 1 nominowana do nagrody specjalnej

gala   Podczas II Lublinieckiej Gali "Być Kobietą" przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich pań, mieszkanek Lublińca i okolic, z okazji Dnia Kobiet. Był wernisaż, pokaz stylizacji i fryzur, loteria, koncert, tort a nawet wykład o związkach damsko-męskich. Ponadto przyznano nagrodę “Kapelusza Edyty” dla kobiet działających z pasją i charyzmą. Warto podkreślić, że jedną z pięciu nominowanych pań była nauczycielka naszej szkołyKatarzyna Łukawska-Pasternak - nauczycielka matematyki i jednocześnie czynna instruktorka harcerska pracująca jako wolontariusz z lubliniecką młodzieżą. Gratulujemy!

gala   Podczas II Lublinieckiej Gali "Być Kobietą" przygotowano wiele atrakcji dla wszystkich pań, mieszkanek Lublińca i okolic, z okazji Dnia Kobiet. Był wernisaż, pokaz stylizacji i fryzur, loteria, koncert, tort a nawet wykład o związkach damsko-męskich. Ponadto przyznano nagrodę “Kapelusza Edyty” dla kobiet działających z pasją i charyzmą. Warto podkreślić, że jedną z pięciu nominowanych pań była nauczycielka naszej szkołyKatarzyna Łukawska-Pasternak - nauczycielka matematyki i jednocześnie czynna instruktorka harcerska pracująca jako wolontariusz z lubliniecką młodzieżą. Gratulujemy!

Na skróty