godlo

 logosp4 3     godlo

Zdrowy styl życia

zdrowoi1W poniedziałek, 11.01.2016 r. zagościła w naszej szkole p. Sandra Malitowska. Spotkała się z dziewczętami, by porozmawiać na temat zdrowego stylu życiu. Udzieliła nie tylko cennych wskazówek o tym, jak właściwie się odżywiać, ale przy okazji obaliła kilka mitów dotyczących różnych produktów stosowanych w diecie. Temat wzbudził ogromne zainteresowanie dziewcząt, czego dowodem były niekończące się pytania do p. Sandry. Spotkanie odbyło się w ramach programu profilaktycznego oraz programu „Zdrowo i bezpiecznie”, a zorganizowane zostało przez opiekunki programów: p. Bernadetę Kubicę-Pinkowską i pedagoga p. Barbarę Koloch.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/activtrener/

zdrowoi1W poniedziałek, 11.01.2016 r. zagościła w naszej szkole p. Sandra Malitowska. Spotkała się z dziewczętami, by porozmawiać na temat zdrowego stylu życiu. Udzieliła nie tylko cennych wskazówek o tym, jak właściwie się odżywiać, ale przy okazji obaliła kilka mitów dotyczących różnych produktów stosowanych w diecie. Temat wzbudził ogromne zainteresowanie dziewcząt, czego dowodem były niekończące się pytania do p. Sandry. Spotkanie odbyło się w ramach programu profilaktycznego oraz programu „Zdrowo i bezpiecznie”, a zorganizowane zostało przez opiekunki programów: p. Bernadetę Kubicę-Pinkowską i pedagoga p. Barbarę Koloch.

Zainteresowanych zapraszamy na stronę: https://www.facebook.com/activtrener/

Na skróty