godlo

 logosp4 3     godlo

Rekolekcyjne spotkania

rekolek15Pod taką nazwą, odbyły się w dniach od 13 do 15 listopada, rekolekcje dla osób z klas III, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Wzięło w nich udział 27 uczniów naszej szkoły oraz kilka osób z gimnazjum nr 2. W Ośrodku formacyjno-wypoczynkowym Caritas diecezji gliwickiej w Turzy koło Lisowa spędziliśmy trzy dni, w których otwieraliśmy się na spotkanie z Bogiem podczas konferencji (głoszonych przez księży i animatorów), zabaw i pracy. Z każdym rokiem rekolekcje spotykają się z coraz to większym zainteresowaniem i z każdym rokiem jest nas więcej. Szkoda, że trwają tak krótko, ale przecież lepszy jest niedosyt niż przesyt.

rekolek15Pod taką nazwą, odbyły się w dniach od 13 do 15 listopada, rekolekcje dla osób z klas III, przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Wzięło w nich udział 27 uczniów naszej szkoły oraz kilka osób z gimnazjum nr 2. W Ośrodku formacyjno-wypoczynkowym Caritas diecezji gliwickiej w Turzy koło Lisowa spędziliśmy trzy dni, w których otwieraliśmy się na spotkanie z Bogiem podczas konferencji (głoszonych przez księży i animatorów), zabaw i pracy. Z każdym rokiem rekolekcje spotykają się z coraz to większym zainteresowaniem i z każdym rokiem jest nas więcej. Szkoda, że trwają tak krótko, ale przecież lepszy jest niedosyt niż przesyt.

Na skróty