godlo

 logosp4 3     godlo

Smacznie i zdrowo

  2 października 2015 r. jak co roku, obchodziliśmy Dzień Wegetarianina. Wraz z nowo wybranym zarządem Samorządu Uczniowskiego zaprosiliśmy do biblioteki na owocowo-warzywny poczęstunek uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom owoców i warzyw, a także Oliwii i Zuzi z Ib za pomoc w przygotowaniu wegetariańskiej uczty.

Nauczyciele biblioteki

{gallery}/aktualnosci/wegeta15{/gallery}  2 października 2015 r. jak co roku, obchodziliśmy Dzień Wegetarianina. Wraz z nowo wybranym zarządem Samorządu Uczniowskiego zaprosiliśmy do biblioteki na owocowo-warzywny poczęstunek uczniów i nauczycieli naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom owoców i warzyw, a także Oliwii i Zuzi z Ib za pomoc w przygotowaniu wegetariańskiej uczty.

Nauczyciele biblioteki

Na skróty