godlo

 logosp4 3     godlo

Kolejny sukces naszych uczniów!

konk chorwacja   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Chorwacji. Warunkiem dostania się do finału było wykonanie prezentacji multimedialnej na wybrany temat. Pracowali w zespole pięcioosobowym w składzie: Wiktora Anioł, Hanna Dyczkowska, Aleksandra Gordzielik, Wojciech Kucharski i Paweł Rapacz z klasy 8a i przygotowali prezentację na temat "Przyroda i geografia Chorwacji". Praca spełniła wszystkie kryteria i otrzymała maksymalną ocenę. W konkursie wzięło udział 97 zespołów , a  do finału zakwalifikowano 12. W finale uczestnicy rozwiązywali test składający się z 90 pytań o różnym stopniu trudności, od geografii po wydarzenia sportowe. Wyniki zsumowano i nasz zespół zajął bardzo dobre IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Gambuś

konk chorwacja   Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Chorwacji. Warunkiem dostania się do finału było wykonanie prezentacji multimedialnej na wybrany temat. Pracowali w zespole pięcioosobowym w składzie: Wiktora Anioł, Hanna Dyczkowska, Aleksandra Gordzielik, Wojciech Kucharski i Paweł Rapacz z klasy 8a i przygotowali prezentację na temat "Przyroda i geografia Chorwacji". Praca spełniła wszystkie kryteria i otrzymała maksymalną ocenę. W konkursie wzięło udział 97 zespołów , a  do finału zakwalifikowano 12. W finale uczestnicy rozwiązywali test składający się z 90 pytań o różnym stopniu trudności, od geografii po wydarzenia sportowe. Wyniki zsumowano i nasz zespół zajął bardzo dobre IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Gambuś

Na skróty